فاجعه مدیریتی در یک استان

استاندار لرستان: برگشت بودجه فرهنگی برخی دستگاه‌ها بررسی شود

0

استاندار لرستان خطاب به رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گفت: پیگیر این موضوع باشید که چرا این اعتبارات برگشت خورده است، برگشت این بودجه جزو‌ نمره منفی مدیران محسوب می‌شود و به نظرم یک فاجعه است.

به گزارش امید لرستان،  فرهاد زیویار شامگاه چهارشنبه در دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: موضوع اعتیاد مسئله‌ای نیست که یک دستگاه به تنهایی قادر به حل کردن مشکلات آن باشد، بنابراین باید از ظرفیت تمام دستگاه‌ها از جمله دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی، فنی و حرفه‌ای، کمیته امداد استفاده کرد.

وی در خصوص اظهار نظر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان مبنی بر برگشت یک درصد اعتبارات فرهنگی برخی دستگاه‌ها گفت: اگر این موضوع صحت داشته باشد قابل پذیرش نیست، این اعتبارات باید صرف آسیب‌های اجتماعی از جمله موضوع اعتیاد و معتادان متجاهر می‌شد.

استاندار لرستان خطاب به رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بیان کرد: پیگیر این موضوع باشید که چرا این اعتبارات برگشت خورده است، برگشت این بودجه جزو‌ نمره منفی مدیران محسوب می‌شود و به نظرم یک فاجعه است.

زیویار با تاکید بر اینکه برگشت بودجه یک بی مسوولیتی است، خاطرنشان کرد: چگونه این اعتبارات برگشت خورده است، در حالی که ما ظرفیت‌های خالی زیادی در استان داریم.

وی همچنین درخصوص بررسی آخرین وضعیت ملک چند هکتاری بابا عباس که در اختیار شورای مبارزه با مواد مخدر استان قرار دارد، گفت: چرا این ملک باید بدون استفاده رها شود در حالی که یک ظرفیت محسوب می‌شود.

استاندار لرستان بیان کرد: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر موانع و مشکلات قانونی این زمین را دنبال کند ما هم هر کجا نیاز باشد ورود می‌‌کنیم.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند