ارتش جمهوری اسلامی مکتبی‌ترین ارتش در دنیا است

0

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی مکتبی‌ترین ارتش در دنیا بوده و دارای به‌روزترین تجهیزات و امکانات است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در مراسم گرامیداشت روز ارتش با بیان اینکه ایران اسلامی بهترین و کم نظیرترین نیروهای مسلح و ارتش را به لحاظ مکتبی و ایمانی دارد، اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی مکتبی‌ترین ارتش در دنیا بوده و دارای به‌روزترین تجهیزات و امکانات است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در 45 سال اخیر سختی‌های بسیاری را تحمل کرده‌اند، افزود: ملت ایران با همبستگی و اتحاد، زورگویان عالم را به عقب رانده‌اند و این امر در سایه جانفشانی‌های ارتشیان و نیروهای مسلح صورت گرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با بیان اینکه امنیت ایران مرهون جانفشانی و از خودگذشتگی ارتشیان انقلاب است، عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی کشور را با صفات برجسته‌ای همچون ایمان، توانمندی، مردمی بودن و ولایت‌مداری می‌شناسیم.

شاهرخی با بیان اینکه جنبه ایمانی ارتش و مجاهدت نیروهای مسلح توانمند در قدرت بازدارندگی زبانزد همه است، تصریح کرد: در تاریخ جهان نام ارتش جمهوری اسلامی می‌درخشد و این شکوه و عظمت در سایه صبر و جانفشانی ارتشیان به دست آمده است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) آینده درخشانی را برای ارتش جمهوری اسلامی پیش‌بینی کردند، افزود: ارتشیان غیور در هوا، زمین و دریا دارای توانمندی‌های بسیاری هستند و آینده پرافتخاری دارند و هر روز رشد و بالندگی آنها بیشتر می‌شود.

امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی مقتدر و در حال رشد است، بیان کرد: تقویت نیروی ایمان نیروهای مسلح باید ادامه پیدا کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه باید در تمامی زمینه‌ها اجرای برنامه‌های معنوی در دستور کار قرار گیرد، عنوان کرد: اکنون در جنگ ترکیبی قرار داریم و ایمان و اراده قوی موجب پیروزی در برابر دشمنان خواهد شد./تسنیم

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند