فرمانده انتظامی لرستان تشریح کرد؛

احتکار ۱.۳ میلیاردی در کوهدشت کشف شد

0

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری محتکر و کشف مقادیری کالای اساسی احتکار شده به ارزش ۱.۳ میلیارد تومان در شهرستان کوهدشت خبر داد.

سردار یحیی الهی امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپو و احتکار مقادیری کالاهای اساسی توسط فردی سودجو در انباری در اطراف شهر کوهدشت، بررسی موضوع در دستورکار مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت گزارش‌های دریافتی با هماهنگی قضائی و همکاری دستگاه‌های مربوطه به محل مورد نظر اعزام و با شناسایی انبار مذکور در بازرسی از آن ۷۵ تُن گندم، یک هزار و ۲۰۰ عدد نوشابه، ۷ تُن کود شیمیایی، ۸۵۰ کیلوگرم کنسانتره و… احتکار شده فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه گفت: کارشناسان ارزش کالاهای احتکار شده را ۱۳ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار الهی با اشاره به پلمب انبار مورد نظر خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه احتکار و قاچاق اقلام مصرفی باعث رکود اقتصادی در کشور می‌شود به شهروندان توصیه کرد هرگونه اخبار مربوطه به احتکار و قاچاق ارزاق عمومی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

/.انتهای پیام

منبع مهر
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند