اثر کارگردان لرستانی بر فراز هالیدی لس آنجلس/ کرونا حریف سکوت آوا نشد

0

به گزارش امید لرستان، سینما از جمله صنایعی بود که طی روزهای کرونایی شدیدا آسیب دید و تمامی افرادی که به هر نحوی با آن در ارتباط بودند تحت تاثیر قرار گرفتند. از تولیدکننده تا پرسنل سالن‌های سینما شرایط نامطلوبی را تجربه کردند و به طور کلی رکودی بی سابقه دامن صنعت سینما را در جهان و ایران گرفت

 

شیوع کرونا و محدودیت‌های موجود آن موجب نشد که استعدادهای این مرز و بوم در جشنواره‌های بین‌المللی حضور پر رنگ و همراه با افتخار آفرینی، نداشته باشند یکی از تولیدات فیلم سازی که این روزها مورد توجه منتقدان و داوران جشنواره های بین المللی است فیلم سکوت آواست محصولی که انجمن سینمای جوانان خرم‌آباد آن را پشتیبانی کرده است.

این اثر زیبا با نویسندگی و کارگردانی سید غلامرضا نعمت‌پور تاکنون در ۳۵ جشنواره بین‌المللی در کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس، پرتغال، ونزوئلا، ژاپن، هند، فرانسه، کانادا، یونان و چین راه یافته و از چهار جشنواره ایلینگ انگلیس، اکرا هند و هالیدی و اف‌اف جی اوارد آمریکا جایزه گرفته است.

آخرین جشنواره ای که فیلم سازی لرستانی موفق به کسب جایزه در آن شد فستیوال هالیدی لس آنجلس بود که فیلم سکوت آوا بهترین فیلم بخش بین الملل این جشنواره شد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند