آمادگی پیمانکار ارتش برای واگذاری زمین‌های پادگان ۰۷

0

پیمانکار ارتش از آمادگی برای واگذاری سهم خود از اراضی پادگان ۰۷ خرم آباد به شهرداری خبر داد.

پیمانکار ارتش از آمادگی برای واگذاری سهم خود از اراضی پادگان ۰۷ خرم آباد به شهرداری خبر داد..

پیمانکار ارتش گفت: با توجه به صحبت‌هایی که با شهردار خرم‌آباد انجام شد، چنانچه منابع موردنظر تامین شود آمادگی دارم در پاسخ به خواسته مردم، سهم خود را در اختیار شهرداری خرم آباد قرار دهم.

محمد خوشنام؛ خاطرنشان کرد: اقدام ارتش در این زمینه کاملاً قانونی بوده است چرا که طرح تخلیه پادگان ۰۷ خرم آباد در سنوات گذشته در کمیسیون ماده ۵ استان لرستان به تصویب رسیده است که اعضای این کمیسیون متشکل از استاندار و یا معاونت عمرانی استانداری، شهردار وقت، نماینده جهاد کشاورزی، نماینده میراث فرهنگی، نماینده نظام مهندسی و نماینده شورای شهر خرم آباد است.

وی با بیان اینکه طرح واگذاری پادگان ۰۷ خرم آباد در کمیسیون عالی شهرسازی وزارت راه و شهرسازی نیز به تصویبشده است، افزود: ارتش بر اساس روال، پروژه‌هایی را که به صورت تهاتری ساخت و ساز می‌شود، واگذار می‌کند.

پیمانکار ادامه داد: به عنوان یکی از پیمانکاران ارتش بخشی از کار به بنده واگذار شد از این رو با توجه به صحبت‌هایی که با شهردار خرم‌آباد انجام شد، چنانچه منابع موردنظر تامین شود آمادگی دارم به منظور پاسخ به خواسته مردم خرم‌آباد سهم خود را در اختیار شهرداری قرار دهم.

خوشنام با بیان اینکه مقرر شد طی سه روز آینده شهردار با مسئولان استان جلسه ای در این زمینه داشته باشد، گفت: قرار است شهردار پس از جمع بندی در این خصوص اعلام نظر کند.

وی تصریح کرد: در قالب قرارداد پیمانکاری این طرح، ۱۱۵ قطعه تجاری و مسکونی در اختیار دارم و در صورت تامین منابع آمادگی دارم این اراضی را واگذار کنم.

پیمانکا ارتش حضور خود را در این جلسه نشان از آمادگی برای واگذاری این اراضی عنوان و خاطرنشان کرد: آمادگی دارم در پاسخ به این مطالبه مردمی با شهرداری همکاری کنم.

شهردار خرم آباد نیز در ادامه با بیان اینکه جلسه مربوطه به خوبی برگزار شد، افزود: از پیمانکار ارتش انتظار داریم با شهرداری خرم‌آباد و مردم این شهر همکاری لازم را داشته باشد.

سعید فتوحی بیان داشت: شهرداری خرم آباد املاکی دارد که برای تامین اعتبار مورد نیاز خرید سهم پیمانکار از پادگان ۰۷ باید روال مزایده و کار‌های اداری آن انجام شود بنابراین از پیمانکار ارتش می خواهیم فرصت کافی را برای انجام این روال در اختیار شهرداری بگذارد.

وی از مسئولان استان خواست برای تامین این خواسته مردم، شهرداری خرم‌آباد را که وضعیت مالی مناسبی ندارد، یاری کنند.

/.انتهای پیام

منبع خبرگزاری صدا و سیما
نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند