آمادگی برای سه شیفته شدن مراکز واکسیناسیون کرونا در سپاه لرستان

0

به گزارش امید لرستان، سردار مرتضی کشکولی در جشنواره مالک اشتر در لرستان اظهار داشت: خوشحالیم که رقابت سالمی را بین همه رده‌ها دنبال می‌کنیم و ارزیابی من از رده‌های سپاه به گونه‌ای است که در کل در همه رده‌ها حرکت خوب و رو به جلو بوده و پیشرفت خوب است.

وی با تاکید بر اینکه وحدت، همدلی و برادری پایه کار است عنوان کرد: نباید کاری کنیم که تفرقه ایجاد شود که البته اینگونه مشکلاتی را نداریم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه از پایه‌های موفقیت در هر کاری دریافت درست مأموریت است افزود: خود را مکلف به انجام کار خوب بدانیم و در این راستا باید در همه رده‌ها، نظارت دقیق به عمل آید.

سردار کشکولی با تاکید بر وجود رقابت سالم در بین رده‌ها بیان داشت: در انجام امور باید مؤمن و انقلابی پای کار باشیم، کف کار در همه امور حسن انجام کار بوده و اگر کار خارق‌العاده انجام شود قابل تشویق است.

وی با اشاره به اینکه در کارآمدی، اسلامی شدن، ضد فساد شدن و امیدآفرینی در دولت جدید باید هم‌افزایی کنیم ادامه داد: برای جامعه‌سازی تلاش و کمک کنیم چرا که تولید این دولت اسلامی باید جامعه اسلامی باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اولویت اول ما در کشور مقابله با بیماری کرونا است افزود: در این راستا سپاه استان اقدام به راه اندازی مراکز واکسیناسیون در لرستان کرده است.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه در صورت توان تأمین واکسن توسط علوم پزشکی، ما می‌توانیم سه‌شیفته کنیم تصریح کرد: در این رابطه نیروی لازم را داریم تا بتوان جلوی مرگ و میرهای بر اثر کرونا را بگیریم.

وی با تاکید بر ضرورت توزیع ماسک از سوی بسیجیان در بین مردم بیان داشت: هیچ پایگاه مقاومتی در زمان شیوع کرونا نباید بیکار باشد، کمترین فعالیت پایگاه‌ها امر به معروف است که مردم را به ماسک زدن، رعایت فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌ها تشویق کنند.

مهر

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند