آقای فنایی! می‌خواهم بیایم با خودت و گلرهایت کار کنم

0

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس گفت: آقای فنایی من دشمنت نیستم، می‌خواهم به تمرین پرسپولیس بیایم تا هم با خودت کار کنم هم با گلرهایت چون بازی حساسی در پیش است.

حامد لک انگار کفتر می‌گرفت/ یک جام به مجیدی بدهید سکته نکند/ آقای فنایی من دشمنت نیستم اما .../ در نهایت پرسپولیس قهرمان می‌شود

وحید قلیچ دروازه بان و پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره شکست دو بر صفر این تیم مقابل صنعت نفت آبادان و گل هایی که حامد لک در این بازی دریافت کرد، همچنین پنالتی های بازی استقلال و گل گهر سیرجان اظهاراتی را مطرح کرد.

گلهایی که صنعت نفت زد را دیدید؟

واقعا باعث تاسف است! من به عمرم ندیده بودم دروازه‌بان پرسپولیس، هرکسی که باشد، از آن ضعیف ترین ها تا آن بهترین ها چنین گلی خورده باشد.

گل اول را می‌گویید؟

هم روی گل اول و هم روی گل دوم. روی گل اول که حامد لک انگار داشت کفتر می گرفت، روی گل دوم هم کنار جوی نشست و گذر عمر دید! واقعاً باید به حال این دروازه بانی گریست.

چه کاری برای مشکل دروازه‌بانی تیم پرسپولیس باید انجام داد؟

من طرف صحبتم داوود فنایی است. کسی که این روزها مربی گلرهای پرسپولیس است باید جواب بدهد. آخر تو با این دروازه‌بان ها چه کار می‌کنی؟ چه بلایی سر آنها آوردی که حامد لک، که خودش یک تنه ۵۰ درصد پرسپولیس بود حالا تبدیل به نقطه ضعف تیم پرسپولیس شده؟ بچه‌ها هر چقدر آن جلو زحمت می کشند شاگرد فنایی آنها را به فنا میدهد.

حامد لک انگار کفتر می‌گرفت/ یک جام به مجیدی بدهید سکته نکند/ آقای فنایی من دشمنت نیستم اما .../ در نهایت پرسپولیس قهرمان می‌شود

فکر نمی کنید مربی دروازه‌بانان پرسپولیس از شما ناراحت شود؟

فنایی خودش شاگرد من بوده و از دست من ناراحت است. مرا در اینستاگرام آنفالو کرده! مرا بلاک کرده! چرا، برای اینکه دارم حرف حق میزنم. ولی اشکالی ندارد، استاد از شاگردش ناراحت نمی‌شود. یحیی گل محمدی بخواهد حاضرم به تمرین بروم تا هم فنایی را تمرین بدهم هم حامد لک را. ما ۱۰ روز دیگر با استقلال بازی داریم. اگر بخواهیم با این شرایط جلو برویم اوضاع مان خراب می شود. من دوست تو هستم آقای فنایی، دشمنت نیستم که با لباس دوست جلویت بایستم و حرف بزنم. من خوبی ات را می خواهم که این را می‌گویم و از طرفی نگران پرسپولیس هستم. نگران میلیون‌ها هوادار که چشمشان به نتایج این تیم است. تا کی باید زحمات بازیکنان پرسپولیس به خاطر اشتباهات دروازه بان شان از بین برود!

این شکست چه تاثیری در ادامه مسیر پرسپولیس دارد؟

هیچ اتفاقی رخ نداده است. این شکست فدای سر بچه ها. قرار نیست استقلال همه بازی هایش را ببرد، بالاخره آنها هم می بازند. پرسپولیس از همین بازی بعدی مسابقات را می برد و قهرمان می‌شود. ولی به شرطی که وضعیت دروازه بانی تیم درست شود.

استقلال هم گل گهر را شکست داد و دوباره فاصله اش با پرسپولیس دوباره زیاد شد؟

من می‌گویم مسئولان، لیگ برتر را تعطیل کنند و جام را به استقلال بدهند.

چطور؟

خداوکیلی آن پنالتی بود که برای استقلال گرفتند!؟ توپ از نیم متری دست بازیکنان گل‌گهر رد شد ولی داور پنالتی گرفت. تازه با کمکش مشورت هم کرد! امیر قلعه نویی حق داشت آنطور واکنش نشان دهد. دیگر چطور می شود سر یک تیم را برید؟ تا به حال چنین چیزی ندیده بودیم! وقتی میگویند طرف را در روز روشن می کشند و کسی حرفی نمی زند واقعاً همین است. گل گهر را کشتند و هیچ کس حرفی نزد. به نظرم می‌خواهند بعد از ۱۰ سال که این استقلالی های جام ندیده، جام نگرفته اند یک جام به آن‌ها هدیه بدهند تا ذوق کنند. بابا! آخر ما پنج جام پشت سر هم گرفتیم عین خیالمان نیست، چرا خودتان را اینقدر به آب و آتش میزنید.

حامد لک انگار کفتر می‌گرفت/ یک جام به مجیدی بدهید سکته نکند/ آقای فنایی من دشمنت نیستم اما .../ در نهایت پرسپولیس قهرمان می‌شود

منظورتان چه کسی است؟

شاه فرهاد دیگر نمی دانست چه کار کند! داشت سکته می کرد. رفت وسط زمین، توپ را برداشته بود و نمی داد و هر طور بود زمین و زمان را به هم دوخت تا سه امتیاز بگیرد. عیبی ندارد بگذارید شاه فرهاد دلش به این مدل برنده شدن ها خوش باشد ولی در نهایت پرسپولیس قهرمان می‌شود. دربی می بینیمتان فقط من باید یک دستی به سروگوش دروازه بانی پرسپولیس بکشم بعد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند