۸۲۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی لرستان استخدام می‌شوند
۸۲۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی لرستان استخدام می‌شوند
۸۲۵ نفر از طریق آزمون بهمن ماه سال جاری در این دانشگاه جذب و بکارگیری می‌شوند.

به گزارش امید لرستان، نادر طرهانی‌نژاد روز سه‌شنبه با بیان اینکه این آزمون بزرگترین آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است اظهار داشت: در این آزمون برای نیروهای شرکتی، قراردادی و طرحی که در بخش های کرونا فعالیت داشته و به طور مستقیم به ارائه خدمت سلامت و مراقبت از بیماران پرداخته اند امتیاز ویژه ای در نظر گرفته و در دفترچه های آزمون به جزئیات آن اشاره شده است.

وی بیان کرد: از ۸۲۵ مجوز استخدامی، ۹۶ مورد برای نیروهای بهورز است و ۷۲۹ مورد نیز به سایر رشته های بهداشتی، درمانی، آموزشی و فرهنگی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: عمده ترین ردیف های استخدامی استان شامل ۱۷۱ پرستار، ۵۲ پزشک، ۷۳ ماما، ۱۳۰ نیروی فوریت های پزشکی، ۹۰ کارشناس بهداشت خانواده، محیط و حرفه ای، ۳۷ کارشناس آزمایشگاه، ۳۷ نفر در حوزه مبارزه با بیماری ها و ۳۳ کارشناس فناوری اطلاعات سلامت اختصاص دارد.

طرهانی‌نژاد افزود: ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون تا روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ ادامه دارد و تاریخ برگزاری آن نیز روز جمعه ۲۴ بهمن امسال است.

وی تاکید کرد: داوطلبان هنگام ثبت نام، هر سه دفترچه مرحله اول، اصلاحیه و مرحله دوم را با دقت مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام کنند.

  • منبع خبر : ایرنا