سردار سلیمانی طرح خاورمیانه جدید را خنثی کرد
سردار سلیمانی طرح خاورمیانه جدید را خنثی کرد
حضور شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در منطقه با روشنگری، اعتماد بخشی و امید به مردم همراه بود و طرح خاورمیانه جدید را خنثی کرد.

به گزارش امید لرستان، سردار مرتضی کشکولی روز دوشنبه در آئین اختتامیه نخستین سوگواره فرهنگی هنری با عنوان “سردار دل‌ها” اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی با توانمند کردن ملت‌ها و بالابردن قدرت هماوردی با رژیم اشغال‌گر قدس، موازنه قدرت را تغییر داد.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی به جنگ مذهب علیه مذهب خاتمه داد افزود: دولت‌سازی کار ابرقدرت‌ها است که با ارائه الگوهای مختلف ایجاد می شود، اما با این وجود حاج قاسم دولت مقاومت را ایجاد کرد.

وی ادامه داد: شخصیت کاریزماتیک سردار سلیمانی در مجاب کردن پوتین طی یک مذاکره ۲ساعته، اعجاز انقلاب اسلامی است که بدون تردید در نطق فرهمند خود و با محاسبه دقیق به رئیس‌جمهور روسیه اطمینان داده بود که با ورود به جنگ، پیروزی حاصل می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: توانمند کردن گروه‌های مقاومت و صدور انقلاب اسلامی از معبر انقلاب از مولفه‌های برجسته شخصیت شهید سردار سلیمانی است.

سردار کشکولی افزود: حاج قاسم سلیمانی همه مادیات و اعتبار دنیا را با لقب سرباز و ذکر آن در وصیت‌نامه و سنگ‌قبر خود کنار زد.

وی اضافه کرد: پس از وقوع انقلاب اسلامی در جهانِ ۲قطبی و شکستن چارچوب‌های شرق و غرب حاکم بر دنیا، دشمنان تلاش کردند با تحمیل جنگ هشت ساله، انفجار نور را در نطفه خفه کنند.

وی گفت: انفجار نور و جنگ تحمیلی با فراز و فرود و تقدیم شهدای زیادی مواجه شد اما با این وجود همواره شاهد دفاع جانانه ملت از آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و هستیم.

  • منبع خبر : ایرنا