ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه مرد جوانی در تماس با ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک از مرگ مرد ۳۵ ساله‌ای که به تازگی از زندان آزاد شده بود خبر داد. ماموران با حضور در محل با جسد مرد جوانی که از ناحیه سینه و قلب هدف چاقو قرار گرفته بود روبه رو شدند. باجناق قربانی […]

ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه مرد جوانی در تماس با ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک از مرگ مرد ۳۵ ساله‌ای که به تازگی از زندان آزاد شده بود خبر داد.

ماموران با حضور در محل با جسد مرد جوانی که از ناحیه سینه و قلب هدف چاقو قرار گرفته بود روبه رو شدند. باجناق قربانی گفت: باجناقم پنج سال قبل به دلیل اعتیاد و حمل مواد مخدر به زندان رفت و قبل از این ماجرا نیز خواهرزنم به خاطر مشکلات همسرش طلاق گرفت و حضانت بچه‌ها نیز برعهده اش بود.

وی افزود: پنج سال از این ماجرا گذشت تا این که باجناقم از زندان آزاد شد و صبح به در خانه مان آمد همسرم از دادن آدرس خانه خواهرش خودداری کرد، اما باجناقم شروع به داد و بیداد کرد و من خودم را به جلوی در رساندم.

مرد جوان ادامه داد: با جناقم با دیدن من به سمتم حمله کرد که او را از خودم جدا کردم و در ادامه همسایه‌ها به کمک من آمدند که باجناقم در این صحنه از جیب شلوارش یک چاقو بیرون آورد و وقتی فهمید با پلیس تماس گرفتیم شروع به فحاشی کرد و پا به فرار گذاشت که او را تعقیب کردیم و دیدیم در دو کوچه پایین‌تر با چاقو به سینه و قلبش ضربه زده که با اورژانس تماس گرفتیم، اما وقتی تیم پزشکی در محل حاضر شد مرگ او را اعلام کرد.

منبع: روزنامه خراسان