۲ نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در بروجرد انصراف دادند
۲ نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در بروجرد انصراف دادند

حسن بلوریان اظهار داشت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان بروجرد ۷۵ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد دو نفر انصراف دادند، ۲۶ نفر تایید صلاحیت و مابقی رد صلاحیت و یا عدم احراز صلاحیت شدند. وی افزود: بعد از بررسی های لازم در مرحله بعدی صلاحیت تعدادی از کاندیداها […]

حسن بلوریان اظهار داشت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان بروجرد ۷۵ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد دو نفر انصراف دادند، ۲۶ نفر تایید صلاحیت و مابقی رد صلاحیت و یا عدم احراز صلاحیت شدند.

وی افزود: بعد از بررسی های لازم در مرحله بعدی صلاحیت تعدادی از کاندیداها تایید و تعداد کاندیداهای تایید صلاحیت در شهرستان بروجرد به ۳۹ نفر رسید.

رئیس ستاد انتخابات بروجرد عنوان کرد: امروز دو نفر از کاندیداها برای حضور در این دوره از انتخابات انصراف دادند که یکی از آنها خانم و یکی آقا بود.

بلوریان بیان کرد: هم اکنون تعداد کاندیداهای بروجرد ۳۷ نفر هستند که از این تعداد سه نفر خانم و ۳۴ نفر آقا بوده و لیست نهایی کاندیداها امروز چهارشنبه اعلام می شود.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات گفت: تبلیغات انتخابات نامزدهای انتخاباتی از فردا پنج شنبه ۲۴ بهمن آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد و انتخابات در روز دوم اسفند ماه برگزار می شود.

منبع: سفیر افلاک