محمودوند در حصار امن کدام گروه قرار دارد که برای سرکوب نیروهای انقلابی شاخ و شانه می کشد؟!/ علت سکوت برخی اعضای شورای ائتلاف در برابر محمودوند چیست؟!
محمودوند در حصار امن کدام گروه قرار دارد که برای سرکوب نیروهای انقلابی شاخ و شانه می کشد؟!/ علت سکوت برخی اعضای شورای ائتلاف در برابر محمودوند چیست؟!
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان خرم آباد در پاسخ به بیانیه توهین‌آمیز مرتضی محمودند به جریان انقلابی استان بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش امید لرستان، در پاسخ رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان خرم آباد به بیانیه توهین‌آمیز مرتضی محمودند کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی به جریان انقلابی استان بیانیه ای منتشر کرد که به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

کلام را با روایتی از امیر بیان مولا علی علیه السلام آغاز می کنم که فرمودند:
«اِنَّکَمُ قَوَّم بِاَدَبِ کَفَزَیِّنهُ بِالحِلمِ»
تو با ادبت ارزش‌گذارى مى‌‏شوى، پس آن را با بردبارى زینت بخش!

 

جناب آقای مرتضی محمودوند

 

متأسفانه بیانیه خلاف ادب شما، بنده را مجبور به نوشتن پاسخی درخور آن هم از سر وظیفه و تعهدی که نسبت به همه عزیزان انقلابی دارم نمود

 

آقای محمودوند؛ انتقاد عزیزانی که شما آنها را بیمار و شیطان صفت خواندید تنها بخاطر حمایت خانم فائزه هاشمی از جنابتان در انتخابات مجلس دوره دهم نیست که مرقوم فرموده اید:
«کوچکترین ضعفی از این حقیر سراغ نداشته و شبانه روز موضوع فائزه هاشمی را مستمسک قرار می دهند»!

 

بحمدالله هنر جنابعالی در حاشیه سازی بیش از مورد فوق بوده و متأسفانه نام مرتضی محمودوند در شهر خرم آباد توأم با مسائل زیر است:

 

همراهی با اوباش چاقوکش در حمله به همایش مسجد علوی

 

ورود صادق زیبا کلام به شهرستان خرم آباد جهت حمایت از حضرتعالی

 

حاشیه سازی در روز شهادت سردار سلیمانی

 

و همچنین اظهارات توهین آمیز و خلاف ادب نظیر:

 

ریشوهای بی نماز!

 

ریشوهای بی ریشه!

 

هرکس خِیری ها وِ قِشْ داشْ کُر آوِرْدَه چپ سیل خانم هاشمی بَکَه!

 

نکته جالب اینکه در بیانیه فرموده اید:
«ولایتمداری را بنده بجا آوردم که مانع برهم زدن مراسم و ضرب و شتم نامبرده(فائزه هاشمی) شدم» !

 

آقای ولایتمدار!
اتفاقا عامل اصلی آشوب و بلوا جنابعالی بودید که با مبارز طلبیدن و بکار بردن الفاظ چاله میدانی ، احساسات جوانان انقلابی را تحریک نمودید و معلوم نبود اگر پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی در صحنه حاضر نبودند چه فاجعه تلخی به سبب سخنان قلدر مآبانه جنابتان رخ می داد!

 

اما آقای محمودوند؛ برای من جای سؤال است که شما در حصار امن کدام گروه و یا جریان قرار دارید که طی سالیان اخیر با مواضع و رفتارهایتان برای سرکوب نیروهای انقلابی شاخ و شانه می کشید؟!
چرا که تکرار چند باره رفتارهای توهین آمیز و چاله میدانی از سوی جنابعالی آن هم در نظام مقدس جمهوری اسلامی اصلا منطقی به نظر نمی رسد!

 

و اما سخنی با برخی از اعضای محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان:

 

برادران عزیز
حدیث مفصل خواندن از مجملات فوق برای بسیاری از نیروهای انقلابی روشن بود، لکن جای تعجب اینجاست که عزیزان مدافع جناب آقای محمودوند در شورای ائتلاف استان چرا بجای دعوت ایشان به صبر و انجام فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر، بیانیه توهین آمیز ایشان را در گروه تلگرامی این شورا باز نشر می دهند!

 

ما که از اظهارات پر مهر و محبت جناب محمودوند بارها مستفیض شده ایم اما شما را چه شده که در دفاع از برادران خود سکوت کرده و در عین ناباوری اظهارات ایشان را منتشر می کنید؟!
اگر از نظر شما نیز، ما بیمار و شیطان صفت هستیم بفرمایید تا تکلیف خود را با شما بدانیم و اگر خلاف این است چرا سکوت کرده اید؟!

 

در پایان امیدواریم که ان شاءالله شورای استان به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کند و سبب دلسرد شدن نیروهای انقلاب از این شورا نشود.

 

والعاقبه للمتقین

 

حامد حسنی
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان خرم آباد