جلسه نقد و بررسی کتاب «میان لشکر هجران» برگزار شد
جلسه نقد و بررسی کتاب «میان لشکر هجران» برگزار شد
به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری، جلسه نقد و بررسی کتاب «میان لشکر هجران» خاطرات عباسعلی صادقی قهاره در حوزه هنری لرستان برگزار شد.

به گزارش امید لرستان، جلسه نقد و بررسی کتاب «میان لشکر هجران» خاطرات عباسعلی صادقی قهاره، به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری، در حوزه هنری لرستان برگزار شد.

 

IMG 20200209 162812 913 | جلسه نقد و بررسی کتاب «میان لشکر هجران» برگزار شد | امید لرستان

 

این نشست با حضور سامان سپهوند، نویسنده کتاب، و همچنین جمعی از نویسندگان و پژوهشگران و علاقه مندان به تاریخ شفاهی در استان برگزار شد.

 

گفتنی است کتاب «میان لشکر هجران» که به همت سامان سپهوند و در واحد تاریخ شفاهی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده، به بررسی خاطرات پر فراز و نشیب آیت الله عباسعلی صادقی قهاره، از روحانیون برجسته و فضلای معروف حوزه علمیه کمالیه می پردازد.

 

IMG 20200209 162816 663 | جلسه نقد و بررسی کتاب «میان لشکر هجران» برگزار شد | امید لرستان

 

حاضرین در جلسه، کتاب «میان لشکر هجران» را از کتاب های پیش رو و بی نظیر در حوزه تاریخ شفاهی استان لرستان و هم چنین کتابی شاخص در سطح ملی دانستند که پژوهشگران تاریخ شفاهی استان می‌توانند از آن به عنوان یک مرجع مطمئن بهره ببرند.

 

به گفته سامان سپهوند، تحقیق و تدوین این کتاب در بازه ای شش ساله انجام شده و برای تدوین کتاب بر روی هزاران صفحه از منابع و اسناد و روزنامه ها و… مطالعه و بررسی صورت گرفته است.