به گزارش امید لرستان از کوهدشت، امروز با حضور امام جمعه کوهدشت، معاون عمرانی استانداری لرستان و. جمعی از مسوولان استان شرکت تعاونی برق و تاسیسات الکتروتابش و طرح تولیدی پانل ساختمانی از پلی استایرن در شهرستان کوهدشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت تعاونی برق و تاسیسات الکتروتابش در زمینه تولید گرم […]

به گزارش امید لرستان از کوهدشت، امروز با حضور امام جمعه کوهدشت، معاون عمرانی استانداری لرستان و. جمعی از مسوولان استان شرکت تعاونی برق و تاسیسات الکتروتابش و طرح تولیدی پانل ساختمانی از پلی استایرن در شهرستان کوهدشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شرکت تعاونی برق و تاسیسات الکتروتابش در زمینه تولید گرم کن با دمنده سرعت بالا جهت هیتر برقی فعالیت می‌کند و با بهره‌برداری از این کارخانه برای ۵ نفر به طور مستقیم و ۲۰ نفر به طور غیرمستقیم ایجاد شغل شده است، میزان سرمایه گذاری در این شرکت ۵۰۰۰ میلیون ریال و ظرفیت اسمی سالیانه ۳۶۰۰ دستگاه را دارد.

طرح تولیدی پانل ساختمانی از پلی استایرن میزان سرمایه گذاری در این شرکت ۸۰۰۰ میلیون ریال است و با بهره‌برداری از این کارخانه برای ۵ نفر به طور مستقیم و۲۰ نفر به طور غیرمستقیم ایجاد شغل شده است ، ظرفیت اسمی این طرح سالیانه ۳۰۰ تن است.