عزت و اقتدار ملت ایران از مصادیق پیشرفت انقلاب است
عزت و اقتدار ملت ایران از مصادیق پیشرفت انقلاب است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: عزت و اقتدار ملت ایران از مصادیق پیشرفت انقلاب اسلامی است.

به گزارش امید لرستان،

مجید سوری صبح امروز در دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی با امام جمعه این شهرستان در نخستین روز از دهه مبارک فجر اظهار کرد: از پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان با استفاده از طرح و نقشه‌های مختلف همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب بوده‌اند.

وی عنوان کرد: این در حالی است که با وجود همه دشمنی‌های جبهه باطل در مقابل انقلاب، پیشرفت‌های جمهوری اسلامی حای دشمنان را وادار به اذعان و اعتراف کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تاکید کرد: در کنار پیشرفت‌های به دست آمده در حوزه‌های، اقتصادی، فرهنگی، علمی و پژوهشی، عزت و جایگاه ملت ایران در دنیا از مصادیق پیشرفت انقلاب است.

سوری نقش تعریف شده ذاتی ملت ایران در دنیا و منطقه را از دیگر مصادیق پیشرفت انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد: بدون شک بدون محاسبه نقش ملت ما بسیاری از طرح‌ها بی‌نتیجه بوده و یا به شکست می‌انجامد.

وی با اشاره به حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به پایگاه عین‌الاسد در انتقام از ترور و شهادت شهید سلیمانی تاکید کرد: این در حالی است که پس از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرأت رویارویی در برابر آمریکا را نداشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: البته قطعأ عزت و اقتدار ایران اسلامی هزینه داشته و موجب تشدید دشمنی‌های دشمنان می‌شود.

سوری با اشاره به ناکامی دشمنان از دستیابی به اهداف و نقشه‌های شوم و شیطانی آن‌ها تصریح کرد: یقیناً در آینده نه چندان دور با دشمنان خلع سلاح شده‌ای مواجه خواهیم شد که هیچ سلاحی برای مقابله با ملت ایران و دفاع از خود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و محرومیت‌زدایی در دهه فجر امسال خبر و ادامه داد: برپایی یادواره‌های شهدا، جشنواره‌های فرهنگی و تکریم خانواده‌های معظم شهدا از جمله این برنامه‌ها است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد بیان کرد: برپایی میز خدمت در روستاها و مناطق حاشیه شهر و پاسخگویی مسوولان به مطالبات مردم از دیگر برنامه‌های این ایام‌الله است.