صف مردم و مسؤولان نباید از هم جدا باشد/ عدالت اسلامی سرلوحه کارها قرار گیرد
صف مردم و مسؤولان نباید از هم جدا باشد/ عدالت اسلامی سرلوحه کارها قرار گیرد
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: از آرمان‌های امام راحل، اجرای احکام الهی و عدالت‌خواهی بود، بنابراین سرلوحه کار خدمت‌گزاران به مردم در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها باید عدالت اسلامی باشد.

به گزارش امید لرستان، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی پیش از ظهر امروز در نشست با استاندار و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان، ضمن گرامی‌‌داشت دهه‌فجر، اظهار کرد: در مکتب سیاسی امام راحل، دین، معنویت و اخلاق در هم تنیده شده بود.

وی خاطرنشان کرد: همه رفتار و گفتار امام خمینی(ره) حول محور خدا، معنویت و دین بود، امام راحل و همچنین مقام معظم رهبری به اراده تشریعی خداوند اعتقدی راسخ و به اراده تکوینی اعتماد داشته و دارند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به روزهای سخت سال‌های ۵۷، بیان داشت: امام راحل با دست خالی و با پشتوانه ملت ایران در مقابل استکبار و رژیم شاهنشاهی ایستاد، چرا که امام خمینی(ره) اعتقاد داشتند که هر کسی که در مسیر فرمان و اجرای فرامین الهی قدم بردارد، اراده تکوینی خدا همراه وی است.

شاهرخی تصریح کرد: امام راحل به دنبال پیروزی و تحقق آرمان‌های اسلام بودند و مسیر را از تکلیف الهی پیگیر می‌شدند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال نظام اسلامی را با دستان امام خمینی به ملت ایران هدیه کرد، افزود: انتظار می‌رود این عطیه الهی را حفظ و از آفات درونی و بیرونی همچون توطئه‌های استکبار حفظ نماییم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه استکبار به دنبال ارائه دین اسلام با محتوای غیر اسلامی است، گفت: دشمن این توطئه را به تدریج دنبال می‌کند و در صورت تحقق این موضوع آن را برای خود پیروزی تلقی می‌کند.

شاهرخی ادامه داد: از آرمان‌های امام راحل، اجرای احکام الهی و عدالت‌خواهی بود، بنابراین سرلوحه کار خدمت‌گزاران به مردم در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها عدالت اسلامی شود.

وی با بیان اینکه صف مردم و مسوولان نبایستی از هم جدا باشد، افزود: باید به‌گونه‌ای عمل شود که امسال نسبت به سال گذشته به عدالت نزدیک‌تر شویم و بنیه مالی همه مردم و نه تنها برخی اشخاص تقویت گردد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه مردم به نظام جمهوری اسلامی دلبستگی دارند، گفت: ملت ایران همواره ارادت و دلدادگی خود را به امامین انقلاب نشان دادند و در صحنه‌های مختلف حضور گسترده داشته و دارند.

شاهرخی خاطرنشان کرد: دوازدهم بهمن روز پیوند ناگسستنی امت با امام است و باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که دل مردم به نظام شادتر شود، اینکه امروز به نام روز ولایتمداری و انقلابی‌گری نام‌ نهاده شده، تنها در حد شعار نماند و رفتاری متفاوت با آرمان‌های انقلاب داشته باشیم.

وی اظهار داشت: ما باید با توحید کامل، توکل بر خداوند، توسل به ائمه‌اطهار علیهم‌اسلام و تدبیر در مسیر تحقق اهداف عالی نظام گام برداریم.