میثم کشکولی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان لرستان با انتشار کلیپی نوشت : سبز سرخ:تأخیر برای تحقیق مجاز یا غیرمجاز حالا سینه چاکان آن طرف آبی وطن، دست به کار شده اند و تأخیر در اعلام سقوط هواپیما بوئینگ توسط سامانه پدافند هوایی خودی را بهانه قرار داده اند و می گویند: #به_ملت_دروغ_چرا؟ اگر کمی انصاف داشتند […]

میثم کشکولی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان لرستان با انتشار کلیپی نوشت :

سبز سرخ:تأخیر برای تحقیق مجاز یا غیرمجاز

حالا سینه چاکان آن طرف آبی وطن، دست به کار شده اند و تأخیر در اعلام سقوط هواپیما بوئینگ توسط سامانه پدافند هوایی خودی را بهانه قرار داده اند و می گویند: #به_ملت_دروغ_چرا؟
اگر کمی انصاف داشتند حتما به ذهن شان می رسید چنین اتفاق بزرگ و ناگواری نیاز به یک تحقیق کامل داشته و‌ هنوز هم دارد؛ چرا که احتمال هر گونه اتفاقی به خصوص جنگ الکترونیک می رفت و در حال حاضر نیز می رود و این احتمال مهم بی شک نیاز به زمان جهت یک بررسی جامع و کامل داشت تا هیچ‌گونه خطایی در بیان چگونگی سقوط نباشد.
همین ایادی حلقه به گوش، در طول مدت بعد بمباران موشکی پایگاه آمریکا توسط غیورمردان سپاهی، خفه خون سکوت گرفته بودند و فقط خبرهایی که از سوی شبکه های تحت نظر و تایید شده توسط پنتاگون را به خورد مردم می دادند. این #ناهموطنان حتی به خود اجازه ندادند به این بیندیشند که چرا آمریکا اجازه نداده است آمار مجروحین و کشته شدگانش، به بیرون درج کند و بدتر اینکه دست به تحریف خبر نیز زدند که مثلا از قبل پادگان خالی از نیروهای آمریکایی بوده است
بعد تأسف عمیق برای این افراد کوته بین و سرسپرده به اجانب، این اصل را به هم وطنان عزیز و مقاوم یادآور می شوم که نکند خدای ناکرده این اتفاقات ما را از اصل و هستۀ مرکزی این حوادث که شهادت سردار شهید سلیمانی است، دور کند.
#انتقام_سخت #سقوط_هواپیمای_اکراینی