انتقام سختی در انتظار دولت آمریکا و هم پیمانانش است
انتقام سختی در انتظار دولت آمریکا و هم پیمانانش است
رئیس کل دادگستری لرستان با بیان اینکه انتقام سختی در انتظار دولت آمریکا و هم پیمانانش است، گفت: مردم بزرگ ایران هیچگاه اجازه نخواهند داد خون سردار سرافراز و فاتح حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش پایمال شود.

به گزارش امید لرستان، محمد رزم  در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی که در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد، عنوان کرد: در عصر جدید فرهنگ متعالی بسیج یک فرهنگ جهانی است که همت خود را در جهاد با استکبار بکارگمارده است.

وی با بیان اینکه دشمن در راستای تامین اهداف خود بدنبال برافروختن آتش جنگ در منطقه است، افزود: دولتمردان کشورهای منطقه باید بدانند آنچه موجب امنیت، آسایش و رفاه ملتها می‌شود، اتحاد، دوستی و احترام متقابل بین آنها است.

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: استکبار جهانی برای دستیابی به منابع ارزان قیمت انرژی زیرزمینی و فروش تسلیحات نظامی و بهانه حضور در منطقه و… خط مشی و سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن را در دستورکار دارد و لذا بصیرت افزایی در این خصوص توسط قدرت رسانه‌های ارتباط جمعی و آگاهی بخشی به ملت‌های منطقه که اکثرا” مسلمانان هستند می‌تواند بسیارکارساز باشد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه انتقام سختی در انتظار دولت آمریکا و هم پیمانانش است، تاکید کرد: مردم بزرگ ایران هیچگاه اجازه نخواهند داد خون سردار سرافراز و فاتح حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش پایمال شود.

رزم در پایان خاطرنشان کرد: تروریست جهانی این بار نیز طبق معمول از آستین آمریکای جنایتکار وشیطان بزرگ بیرون آمد و مطمئن باشند خون شهدا چنان آبرویی از آنان خواهد برد که عبرت آیندگان بشوند.