۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد

0

به گزارش امید لرستان، سردار مرتضی کشکولی در رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در خرم‌آباد در سه دهه ولایت، محرم و صفر برگزار خواهد شد که مرحله اول آن در دهه ولایت امروز کلید خورد.

وی افزود: مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه که دوره اول آن با نام دهه ولایت است امروز در خرم آباد با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی آغاز شده که این بسته ها بخشی از آن توسط سپاه و بسیج و بخش دیگر توسط آحاد خیرین و مردم نوعدوست استان به صورت نقدی و غیر نقدی تهیه شده است.

فرمانده سپاه لرستان گفت: همزمان با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی در استان، ۲۱ هزار غذای گرم در روز عید غدیر خم توسط قرارگاه پیشرفت و هیات رزمندگان استان و همچنین سپاه ناحیه خرم آباد در مناطق مستضعف نشین توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: از امروز تا پایان سال هر هفته شب های جمعه هزار غذای گرم را در استان توزیع خواهیم کرد که ۴۰۰ غذای آن در خرم آباد توزیع می‌شود.

سردار کشکولی اضافه کرد: دوره دوم مرحله دوم کمک مومنانه در دهه اول محرم و دوره سوم در ماه صفر برگزار خواهد شد.

وی گفت: طبق لیست شناسایی شده خانواده‌های متضرر از کرونا در این سه دوره با هم افزایی سازمانهای حمایتی مانند کمیته امداد که در این ایام ۹۵ هزار کارت اعتباری به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به مددجویان تحت پوشش و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام ۴۰ هزار بسته معیشتی مرغ در استان توزیع خواهد شد.

وی گفت: از ۵۰۷ هزار خانواده در استان در دوره اول ۱۵۷ هزار خانواده پوشش داده و در دوره دوم و سوم این مرحله نیز جامعه هدف را پوشش خواهیم داد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند