کلاهبردار ۳۰ میلیاردی در “دورود” دستگیر شد

0

به گزارش امید لرستان سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی شهرستان “دورود” مبنی بر اینکه  شخصی با به کارگیری روش های متقلبانه مبلغ قابل توجهی را از وی کلاهبرداری است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در تحقیقات به عمل آمده توسط ماموران محرز شد، شاکی که دارای عمده فروشی مواد غذایی است برای خرید اقلام مورد نیاز خود به یک شرکت تولیدی مواد غذایی مراجعه و پس از سفارش اجناس مورد نظر در قبال دریافت آنها یک چک به مبلغ 30 میلیارد ریال به فروشنده ارائه می دهد که پس از تحویل کالاها در انبار خود متوجه می شود تمامی آنها فاسد و فاقد تاریخ مصرف بوده که در پیگیری های به عمل آمده فروشنده از برگرداندن آنها سر باز می زند.

سردار مهدیان نسب تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی صحت گفتار خریدار محرز و با هماهنگی مقام قضائی متهم را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند.

فرمانده انتظامی لرستان  اظهار داشت: در بازجویی های به عمل آمده متهم به بزه ارتکابی و کلاهبرداری به ارزش 30 میلیارد ریال اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

پلیس ایران

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند