پیوند الهی امام و امت جهت عبور از میدان های مین و دام شیطان

0

بسم الله الرحمن الرحیم

《حادثه‌ی ۹ دی یک حادثه‌ی ماندنی در تاریخ ماست … همان روحی که حاکم بود بر اصل انقلاب ما و آن حضور عظیمِ بی‌نظیرِ تاریخی در سال ۵۷، همان روح در ماجرای ۹ دی نشان داده شد》مقام معظم رهبری

جمهوری اسلامی ایران، میراث انبیاء و اولیاء الهی است که در اعماق اراده ی توده های مردم شریف ایران رسوخ نموده، و سر بر آستان احدیت و ولایت نهاده است، که تحلیل همه جانبه و تام فراز و فرود های آن با عقول بشری امکان پذیر نیست.

حماسه ی مردمی ۹ دی نیز در خط سیر تاریخی انقلاب ایران، تجلی توحید و بصیرت مردمان در فضای آلوده و غبار آلود فتنه ی ۸۸ است.
فتنه ای که پرده از سیمای اهل نفاق و تزویر برداشت و با همراهی و همدلی امام و مردم، دنیا را در تحیر مشاهده مشیت خداوند فرو برد، تا به زانو درآمدن یکی دیگر از فتنه های شیطانی آمریکا و غربگدایان علیه این نظام الهی، باردیگر در تاریخ معاصر ماندگار گردد.

آنچه هنوز ذهن دشمنان و برخی مزدوران منطقه ای و بزدلان سیاسی داخلی این هدیه الهی یعنی نظام مقدس از درک آن ناتوان هستند، پیوند الهی امام و امت جهت عبور از میدان های مین و دام شیطان بزرگ است.

بی شک آنچه در طول عمر با برکت انقلاب، قدرت الهی باعث بصیرت افزایی به عموم مردم فهیم و انقلابی ایران گردیده است ولایت پذیری آحاد مردم و نیز روشنگری عالمان و نیز دانشگاهیان ولایت مدار و متعهد در زمینه ها مختلف بوده است.
لذا ما اعضاء تشکل های اسلامی دانشجوئی و فارغ التحصیلان لرستان، ضمن گرامیداشت حماسه ۹دی و تجدید بیعت با آرمانهای الهی امام و امت، آمادگی خود را برای عمل به رسالت روشنگری و هرگونه ادای تکلیف در راه پاسداری از حریم قدسی نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم.

تشکل های اسلامی دانشجوئی و فارغ التحصیلان لرستان شاخه شهرستان سلسله (۹دیماه ۱۳۹۹)

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند