ویسکرمی با یک فساد سازمان یافته تقابل کرد/ فساد تاجگردون محرز بود/ وظیفه هر نماینده انقلابی مبارزه با فساد است

0

امیر علی حیدر امیری در گفت‌وگو با امید لرستان اظهار کرد: فساد آقای تاجگردون محرز بود و با استفاده از رانت ناشی وابستگی او به روحانی و همفکران اصلاح طلب، تخلفات زیادی را انجام داده بود.

وی افزود: استخدام، انتصابات غیر معقول، زد و بندهای اداری در میراث فرهنگی، برنامه و بودجه، وزارت نفت، گمرک، وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری، گماردن افراد بدون تخصص در مناصب مدیریتی، دخالت در انتصاب استانداران، فرمانداران، مدیران کل، از تخلفات تاجگردون در عرصه نمایندگی بود و از جایگاه نمایندگی مردم در مجلس  نیز سوء استفاده کرد.

تئوریسین و تحلیل گر مسائل سیاسی بیان کرد: تاجگردون با اتفاقات پیش آمده به دنبال احیای تفکر قومی، قبیله‌ای است و همین گرایشات تبعیض آمیز او نیز همواره واکنش های زیادی حتی در دوران تبلیغات او در حوزه انتخابیه به وجود آورده بود.

امیری با اشاره به این که لر بودن خطا نیست، تصریح کرد: ایجاد فاصله و اختلاف بین، اقوام، قبایل، ایلات، مذاهب و بر طبل نفاق زدن بازی بسیار خطرناکی است و افراد می‌بایست برای استفاده از مطامع شخصی از انجام دادن آن‌ها جلوگیری کنند.

وی گفت: این طیف سیاسی هر زمان که عرصه بر آن‌ها تنگ می‌شود، بازی‌های قومی و قبیله‌ای را آغاز می‌کنند که قبلاً نظیر این کار توسط کروبی و میرحسین موسوی در انتخابات‌های گذشته انجام شده بود و این بار نیز به شکلی متفاوت توسط تاجگردون مطرح شد.

تئوریسین و تحلیل گر مسائل سیاسی اظهار کرد: ویسکرمی هیچگاه به خاطر این که تاجگردون لر است، به اعتبار نامه او رای منفی نداد بلکه با یک فساد سازمان یافته درون مجلس و دولت تقابل کرد.

امیری بیان کرد: وظیفه هر نماینده انقلابی، حرکت در مسیر رضای خداوند است و این که بتواند با فساد در هر لباس و جایگاه مبارزه کند که الحمدالله نماینده خرم‌آباد و چگنی به درستی انتخاب کردند و همه باید از این اقدام او تشکر کنند.

وی تصریح کرد: حمله سازمان یافته برخی افراد به ویسکرمی،  تلاش در جهت اختلاف قومی، قبیله ای و تحریک نژادی است که منفور و محکوم نیز است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند