واکنش پلیس راه به توضیحات دانشگاه لرستان/ توپ تقصیر در زمین کیست؟

0

به گزارش امید لرستان،به دنبال انتشار فیلم پیاده روی مسیر سخت محل آزمون داوطلبان کنکور در مرکز لرستان و انتقادات داوطلبان و خانواده‌های آنان، روابط عمومی دانشگاه لرستان توضیحاتی ارائه داد و توپ تقصیر را به زمین پلیس راه لرستان انداخت.

در ادامه ماجرا از سوی پلیس راه استان نیز توضیحاتی در خصوص مشکل ایجاد شده برای داوطلبان کنکور تجربی در مرکز لرستان ارائه شد.

رئیس پلیس راه لرستان در سخنانی در پی جوابیه روابط عمومی دانشگاه لرستان مبنی بر قصور پلیس راه در اجرای تمهیدات ترافیکی در حوزه‌های برقراری آزمون سایت مرکزی دانشگاه لرستان واقع در کمالوند اظهار داشت: بر حسب وظیفه ذاتی و در اجرای مصوبات شورای تأمین شهرستان جهت برقراری نظم و امنیت ترافیکی تعداد سه تیم گشت از پلیس راه استان به ورودی دانشگاه لرستان اعزام و هیچ گونه گره ترافیکی در جاده و ورودی دانشگاه وجود نداشته است.

سرهنگ مصطفی دالوند ادامه داد: در داخل محوطه دانشگاه به دلیل ترافیک خودروهای مراجعین گره ترافیکی به وجود آمده بود و با توجه به اینکه ورود به محوطه دانشگاه خارج از حوزه کاری پلیس بوده، می‌بایست از طریق مسئولین و حراست دانشگاه تمهیدات و پیش بینی‌های لازم در این خصوص اندیشیده می‌شد.

وی افزود: با این حال با اعلام حراست دانشگاه به عوامل پلیس راه مستقر در ورودی دانشگاه، تیمی از پلیس راه به داخل دانشگاه اعزام و در جهت رفع مشکل ترافیک اقدام شد/مهر

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند