واکنش اتحادیه مجمع اسلامی دانشگاه آزاد به نامه احمدی نژاد به بن سلمان

0

واکنش قائم مقام اتحادیه مجمع اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی به نامه احمدی نژاد به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پیامبر اکرم (ص) فرمودند:
«مَنْ ماتَ وَ لَمْ یَعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ ماتَ مَیْتَهً جاهِلِیَّهً»
« کسی که بمیرد و امام زمان خویش را نشناخته باشد، در واقع به مرگ جاهلیّت مرده است »

ملت همیشه بیدار و در صحنه جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
این برادر و خادم شما نامه ای با اندک دانشی که دارم برایتان نگاشته ام که به شرح زیر است:
آیا صفین را بیاد ندارید ..! آیا فراموش کردید که جاهلان و قدرت طلبانی چون اشعث_بن_قیس و ابوموسی_اشعری چگونه امیرالمومنین را به پذیرش حکمیتی وادار کردند که سرانجامش جز بزرگ ترین شکست سیاسی اسلام و تشیع نبود..!
اکنون با گذشت ۱۴۰۰سال از آن حیله عمروعاص و طمع قدرت ابوموسی اشعری دوباره شاهد تکرار تاریخ هستیم، احمدی نژاد جز اینکه با حیله گری هایی همانند عمروعاص و جز اینکه همانند ابوموسی اشعری طمع قدرت امیرالمومنین را کرده است، پس هدفش جز اینان از اعمال چیست..!
نامه احمدی نژاد به آل سعود خائن همان قرآن های بر سر نیزه هستند که سال ۳۸ عمروعاص بر سر نیزه لشکر معاویه قرارداد..!
حال در جایی که ملت هایی چون فلسطین و یمن در مقابل مستکبرانی چون صهیونیست ها و آل سعود خائن مقاومت می کنند و رهبر عزیزمان نوید پیروزی زودهنگام بر اینان را به ما می دهد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان مالک اشتری است که در ده ضربتی معاویه قرار دارد و میخواهد آمریکای جنایت کار و غارت گر را از منطقه خارج کند که الحق آمریکا معاویه زمان است ، عمروعاصی چون احمدی نژاد، ابوموسی اشعری چون احمدی نژاد به خاطر منافع خود به خاطر اینکه از دید خارج نشود قرآن بر سر نیزه میگذارد نامه ای بر دشمنان اسلام می نویسد که جز حقارت برای ملت ایران و امت اسلام در پی ندارد…
به عنوان یک فعال عرصه دانشجویی که خود را فدای امت اسلام و فدایی رهبر عزیزتر از جانمان می دانم از ملت شریف ایران این تقاضا را دارم ک چون ۸ سال گذشته ای که دولت حاکم با بازی با کلمات و با ایجاد دوگانه هایی ملت را فریب دادند، این بار قدری تأمل کنند امسال در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باز هم شاهد فرافکنی های افرادی چون احمدی نژاد و موسوی خوئینی‌ها هستیم که می خواهند ملت عزیزمان را از هدف اصلی شان از مسیر اصلی امت اسلام و پیشرفت روز افزون شان دور کنند .
امیرالمومنین ما ، رهبر معظم انقلاب ما ،حضرت آیت الله العظمی خامنه ای جز اینکه همیشه با سخنان خود با راهبردهای خود با تدابیر خود مسیر پیشرفت را هموار می‌کند ، و افرادی چون احمدی نژاد و موسوی خوئینی‌ها جز این که برای منافع شخصی خود جز اینکه برای دیده شدن تلاش می کنند چیز دیگری هست..؟
شما خود قضاوت کنید…
این بار انتظار ما از ملت عزیز ما، امت شریف اسلام جز این نیست که با رهنمودهای رهبر انقلاب حرکت کنند و انشاالله به هیچ مسیر دیگری قدم نخواهیم گذاشت.
«والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته»

محمدمهدی سوری
قائم مقام اتحادیه مجمع اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند