مطالبه مردم بروجرد،احداث دانشگاه علوم پزشکی است

0

به گزارش امید لرستان،عباس گودرزی امروز هفتم مردادماه در نشست با اصحاب رسانه، اظهار کرد: در زمینه بهداشت و درمان شهرستان در حال گذار هستیم و وضعیت بهداشت و درمان شهرستان در گذشته خیلی بدتر از این بوده است.

وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته بیمارستان آیت‌الله بروجردی(ره) و اورژانس امام حسن(ع) نیمه‌تمام بودند و بیمارستان کوثر شهرستان ۳۲ تختخوابی بود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیمارستان آیت‌الله بروجردی(ره) و اورژانس امام حسن(ع) تکمیل شده ولی هنوز ام آر آی بیمارستان آیت‌الله بروجردی(ره) راه‌اندازی نشده است.

گودرزی اضافه کرد: بخشی از علت عدم راه‌اندازی ام آر آی به مدیریت بر می‌گردد که بعد از ۱۰ ماه هنوز تکمیل نشده و علت دیگر نبود مگنت است.

وی بیان کرد: از ابتدا فضای مناسب برای دستگاه ام آر آی دیده نشده و چون در حال آماده‌سازی فضا برای این دستگاه هستیم طولانی شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: اگر زودتر فضای دستگاه ام آر آی آماده شده بود در حال حاضر مگنت آن نیز آماده بود.

گودرزی با بیان اینکه وعده گرفته شده که بیمارستان کوثر تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد، اظهار کرد: بیمارستان کوثر به ۱۰۰ تختخوابی با تمام استانداردهای درمانی ارتقاء خواهد یافت و زیرساخت‌های این بیمارستان به‌صورتی دیده شده که در آینده امکان توسعه آن وجود دارد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس تصریح کرد: موانع احداث بیمارستان خصوصی امام رضا(ع) در شهرستان مرتفع شده و در حد انتخاب پیمانکار است.

گودرزی خاطرنشان کرد: از لحاظ بیمارستان و تجهیزات به مرحله قابل قبول رسیده‌ایم و در حال حاضر احداث دانشگاه یا دانشکده علوم پزشکی از مطالبات جدی مردم است.

وی اضافه کرد: تا زمانی‌که دانشگاه یا دانشکده علوم پزشکی در شهرستان ایجاد نشود عمده مشکلات درمان حل نخواهد شد.

ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند