مرکز علمی کاربردی شهرداری خرم‌آباد منحل شد!!

0

محمدشریفی مقدم روز سه‌شنبه در نشست با رییس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: باوجود حمایت های مادی و معنوی ازعلمی کاربردی شهرداری خرم آباد اما این مرکز از حالت زیان ده خارج نشد و قرار است با علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ادغام شود.

وی اظهار داشت: در این راستا دانشجویان و سوابق آنها به علمی کاربردی جهاد دانشگاهی به عنوان مرکز معین تحویل می شوند و۳۵ دانشجوی ثبت نام شده، از این پس تحصیلات خود را در این دانشگاه ادامه می دهند.

شهردار خرم آباد افزود: برخی اساتید این مرکز از سال ۹۵ تاکنون حق التدریس خود را دریافت نکرده و برخی نیروهای کادر اداری نیز ۶ ماه حقوق نگرفته اند.

شریفی مقدم اظهار داشت: مرکزی با ۳۵ دانشجو که ۳۰۸ میلیون تومان به اساتید، ۲۵۰ میلیون تومان به مغازه داران،  ۲۵۰میلیون تومان بدهی معوق  و پرداخت نکردن بیمه نیروهای اداری را در کارنامه  دارد صد درصد زیان ده است و چاره ای جز انحلال آن نیست.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان نیز گفت: در چنین شرایطی با این حجم از بدهی و تعداد کم دانشجو ادامه فعالیت نه تنها برای مرکز علمی کاربردی شهرداری خرم آباد به صلاح نیست  بلکه هیچ مرکز دیگری هم نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

ایرج نیک پی افزود: این مرکز نیز مانند مرکز علمی کاربردی شهرداری بروجرد و یا ارشاد باید منحل شود و دانشجویان آن جهت ادامه تحصیل در اختیار یک مرکز معین قرار گیرند.

شاهرخ جایدری رییس مرکز جهاد دانشگاهی لرستان نیز گفت: این مرکز آمادگی جذب ۳۵ دانشجوی مرکز علمی کاربردی شهرداری را دارد  و اجازه نمی دهد این تعداد دچار سردرگمی و بلاتکلیفی  تحصیلی شوند.

این درحالیست که رستم کوشکی رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد روز گذشته در اظهاراتی گفته بود مرکز علمی کاربری شهرداری خرم آباد منحل نمی شود.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند