مردم لرستان برادری مثل تاجگردون ندارند/ رأی منفی نماینده خرم‌آباد به اعتبار نامه تاجگردون قابل تمجید است / وابستگان تاجگردون در لرستان بساط رانت‌بازی را جمع کنند

0

امیر چاوشی در گفت‌وگو با امید لرستان اظهار کرد: بین تاجگردون و سایر افرادی که در کشور فساد کرده‌اند هیچ تبعیضی نیست و مجلس باید با همه برخورد کند.

وی افزود: فساد حتی به میزان خیلی کم، برای هیچ کس قابل تحمل نیست و اگر ببینیم یک نفر که ادعای نزدیکی با ما را دارد و مرتکب تخلف و سو استفاده از مقام خودش شده باشد، برخورد می کنیم و از آن نیز باکی نداریم.

دبیر شورای مشورتی تشکل‌های دانشگاه آزاد لرستان بیان کرد: هر کس بخواهد با خوردن حق دیگران و پایمال کردن حقوق سایرین به شوکت و جلال برسد حتماً مورد شماتت تشکل‌های انقلابی قرار خواهد گرفت و از این مسیر حتی اگر مورد حمله رسانه‌های فریب خورده نیز قرار بگیریم دست نخواهیم کشید.

چاوشی تصریح کرد: در مرام و مردانی مردم غیور لرستان چیزی بجز دستگیری از افتادگان نیست و کسی که خلاف این عمل کند برادر ما نخواهد بود.

وی گفت: انتظار داریم آقای تاجگردون و همفکرانش با پذیرش خطاهای گذشته در برابر قانون سر تعظیم فرود بیارود و به دنبال حاشیه سازی و ایجاد اختلاف بین مردم انقلابی لرستان نباشد، چرا که همچون گذشته درس خوبی به طمع کاران خواهیم داد.

دبیر شورای مشورتی تشکل‌های دانشگاه آزاد لرستان ضمن تمجید از رای منفی ویسکرمی نماینده خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی  به اعتبار نامه آقای تاجگردون، خواستار ممارست مجلسیان در برخورد با تخلفات احتمالی هر نماینده دیگری شد.

چاوشی خواستار شفاف سازی نمایندگان در اعلام آرا شد و گفت: سایر نمایندگان مردم لرستان در مجلس باید آرای خود را به صورت شفاف به مردم اعلام کنند تا مشخص شود چه کسی همراه با مفسدان و چه کسی علیه مفسدان اقدام کرده‌اند.

دبیر شورای مشورتی تشکل‌های دانشگاه آزاد لرستان به انتصابات مدیریتی لرستان نیز اشاره کرد و بیان داشت: یکی از دلایل به انزوا رفتن استان، حضور مدیران سفارشی آقای تاجگردون است که از همین جا به آنان هشدار می‌دهیم که بساط رانت خود را در استان جمع کنند و در فرصت باقیمانده به فکر توسعه استان و برون رفت از مشکلات فعلی باشند.

وی تصریح کرد: تشکل‌های دانشجویی و انقلابی استان دیگر اجازه نخواهند داد مردم استان بیش از این تاوان ندانم کاری، بی برنامگی و رانت بازی آقایان را بدهند و با اقدامات انقلابی آن‌ها را بی پاسخ نخواهیم گذاشت.

 

 

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند