مجبور به بار بردنم

0

به گزارش امید لرستان،سجاد محمدیان اظهار کرد: فدراسیون جانبازان و معلولان زمان مسابقه رکوردگیری تیم ملی برای پارالمپیک توکیو را اواخر شهریور ماه اعلام کرده بود که این زمان به‌علت انتقادهای بحق چندین ورزشکار و مربی به تعویق افتاد.

وی که خودش نیز یکی از مخالفان انتخابی در شهریورماه بود، گفت: به علت کرونا در این مدت برخی از پرتاب‌گرها تمرین آنچنانی نداشتند و همان‌طور که قبلاً هم گفته بودم با توجه به تمرین‌هایم زیر نظر دکتر مصطفی بهرامی مشکلی برای رکورد ورودی نداشتم اما به دلیل اینکه وضعیت خرم‌آباد قرمز بوده و هست، استرس ما دوچندان شده بود و چون اواخر شهریور رکوردگیری بود به اجبار باید هر روز تمرین می‌کردیم.

محمدیان تاکید کرد: الان تعویق انتخابی تصمیم خوبی بوده اما بهتر است زمان برگزاری مسابقات را هم مشخص کنند و به ۱۲، ۱۳ نفری که سهمیه گرفته‌ایم حقوق بدهند، چون کار ما همین ورزش است و درآمد دیگری نداریم.

این ورزشکار لرستانی با بیان اینکه برای خرید مکمل به پول نیاز داریم، اضافه کرد: علاوه بر اینکه سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ را از مسابقات جهانی امارات گرفته‌ام در رکوردگیری داخلی نیز ورودی را کسب کردم اما با این حال بازهم باید در رکوردگیری جدید شرکت کنم و انتظار دارم حقوق ماهیانه که قبل از شیوع کرونا می‌گرفتم را دوباره پرداخت کنند.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا که الان برای امرار معاش و هزینه‌های ورزش چکار می‌کند؟ گفت: روزانه تمرین دارم و پنج‌شنبه و جمعه‌ هر هفته به باربری مشغول هستم و کالاهای داخلی را با خودرو جابجا می‌کنم، من زن و بچه دارم و مجبورم برای تامین مایحتاج زندگی این کار خطرناک را انجام دهم و به جاده بزنم.

محمدیان تصریح کرد: از بیکاری و بدبختی است که این کار را انجام می‌دهم و اگر از لحاظ مالی تامین باشم، فقط روی ورزش و ارتقای رکورد تمرکز می‌کنم.

دارنده نشان‌های رنگارنگ پارالمپیک، جهانی و پاراآسیایی گفت: برخی مسئولان استانی برای اشتغال من قول‌هایی داده‌اند که اگر عملی شود دیگر این کار را ادامه نمی‌دهم.

 

 

ایسنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند