لیست انتخاباتی شورای‌شهر یاوران اصلح در خرم‌آباد+اسامی

0

به گزارش امید لرستان ، مسعود کریمی بیرانوند در آئین رونمایی از چشم‌انداز ۵ ساله شهر خرم‌آباد که در سالن جلسات سازمان تبلیغات برگزار شد با اشاره به معرفی کاندیدا اصلح شورای شهر خرم‌آباد اظهار داشت: کارگروه یاوران اصلح پس از چندین ماه کار مداومِ کارشناسی و پشت سر گذاشتن مراحل مختلف ارزیابی, تحقیق و مصاحبه‌های خصوصی و تخصصی از کاندیداهای ششمین دوره شورای‌شهر خرم‌آباد ۹ نفر را انتخاب و به مردم معرفی کردند.

وی افزود: کارگروه یاوران اصلح که از بهمن ماه ۹۹ ارزیابی اولیه تمام کاندیدها را آغاز کرده بود با تلاش بی‌وقفه و پس از پشت سر گذاشتن بررسی‌های دقیق، از میان کلیه داوطلبان شورای شهر خرم‌آباد از ۶۷ نفر دارای بیشترین صلاحیت جهت مصاحبه خصوصی دعوت کرد.

دبیرکارگروه یاوران اصلح عنوان کرد: در کنار تیم مصاحبه، تیم تحقیق یاوران اصلح متشکل از ۲۰ عضو، کار تحقیقات میدانی در مورد کاندیداها را پشت سر گذاشت و فرم اظهارنامه‌ی ۱۲ صفحه‌ای که توسط خود نامزدها پر شده بود هم در بارم‌بندی مورد استفاده قرار گرفت و از جمع‌بندی تمام این امتیازات، لیست ۹ نفره جهت انتخاب اصلح به مردم معرفی شد.

وی با بیان اینکه در استان لرستان برای اولین بار است که اسامی یک لیست بدون ملاحظات جناح‌های سیاسی و تعصبات قبیله‌ای و فقط با شاخص‌های اصلح گزینی به مردم معرفی می‌شود بیان کرد: در راستای حمایت از لیست ۹ نفره کارگروه یاوران اصلح تحت عنوان شورای اصلح برنامه پنج ساله شهر خرم‌آباد بر اساس تحقیقات و مطالعات کارشناسان برجسته حوزه شورا و شهرداری تهیه شده است.

کریمی گفت : طرح چشم‌انداز پنج ساله شهر خرم‌آباد با تحلیل وضعیت موجود و ارائه برنامه‌های ۹ گانه جهت ارتقاء سطح مدیریت و خدمات‌رسانی شهری از طرف کارگروه یاوران اصلح تدوین و به صورت مکتوب در اختیار ۹ نفر نامزد منتخب کارگروه یاوران اصلح قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در آئین رونمایی چشم‌انداز ۵ ساله شهر خرم‌آباد اعضا لیست شورای اصلح نقطه نظرات خود را در مورد این چشم‌انداز بیان و برنامه‌های خود را برای شورای اسلامی و شهرداری خرم‌آباد ارائه دادند.

اسامی ۹ نامزد منتخب کارگروه یاوران اصلح که تحت عنوان شورای اصلح به مردم شهر خرم‌آباد معرفی می شوند بدین شرح است:
یونس امرایی
مجید دریکوند
حمیدرضا صفریان
صادق جوازی
کامران یوسف‌وند
احمد بیرانوند
محمدباقر بهرامی
قدرت‌اله سپه‌وند
افشین خورشیدوند

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند