لرستان ظرفیت‌های مطلوبی برای فعالیت‌های داوطلبی دارد/ کارهای داوطلبانه در جمعیت هلال احمر باید رونق بیشتری بگیرد

0

به گزارش امید لرستان، صارم رضایی در جلسه هم اندیشی که با حضور معاونت جوانان و دستیاران جوانان برگزار شد، بر توجه به اصول و اهداف جمعیت هلال احمر تاکید کرد و اظهار داشت:  یکی از کارهایی که باید سر لوحه تلاش گران در جمعیت هلال احمر باشد توجه به اصول جمعیت هلال احمر است که همه انها مصداق های قرآنی و اعتقادی ما را نیز دارند.

وی افزود: لرستان در بحث فعالیت های داوطلبی دارای ظرفیت های بسیار بالایی که است که اگرزیر ساخت های ما در لرستان مهیا بود بیش از این می‌توانستم از این ظریت نهفته استفاده کنیم و خدمات مطلوب تری را به مردم ارائه دهیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: اعضایی که داوطلبانه با جمعیت هلال احمر همکاری دارند دغدغه‌های فراوانی دارند که همه نیز با هدف یاری رساندن بیشتر به مردم و کمک‌های انسان دوستانه است که در کمتر جایی از کشور قابل مشاهده است.

رضایی تصریح کرد: تعصباتی که نیروهای داوطلب برای خدمت کردن بیشتر به مردم را دارند گاها باعث مشکلاتی می شود که فراتر از ظرفیت ما است، اما تلاش خواهیم کرد بیش از گذشته  با ایجاد تمهیداتی از همه آن‌ها استفاده کنیم.

وی گفت: یکی از برنامه‌های آتی که با تلاش معاونت جوانان استان برگزار خواهد شد، سفرهای دوره‌ای به شهرستان‌ها برای بیان دغدغه‌ها و ارائه راهکارهای اعضا است است و از سویی تلاش خواهیم کرد در شعب موانع و مشکلات را نیز که اعضای داوطلب با آن‌ها روبرو هستند بر طرف کنیم.

 

در این جلسه موانع و مشکلات حوزه‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهاداتی نیز در جهت بهبود فعالیت‌های داوطلبی ارائه شد.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند