فتنه گران دلاری بودند، با دلار آمدند و بی دلار رفتند

0

به گزارش امید لرستان، محسن ماسوری در گفتگو با امید لرستان به مناسبت یوم الله 9 دی گفت: وقتی قانون اساسی همه چیز را تبیین کرده، کسانی که معترضند مشکلشان مشکل نظام نیست مشکل جریانشان است؛ شما ببینید رادیو فردا، رادیو اسرائیل و رادیو آمریکا اینها را تایید میکنند پس یقینا این جریان یک جریان کوتاه و ساده‌ای نیست یک جریان بلندی از سقیفه ‌بنی ساعده است.

وی افزود: ما باید تطبیق مصادیق کنیم در خصوص تقلب، وقتی اختلاف بالای 12 میلیون نفره، بنده خودم در نظارت و شورای نگهبان بودم، ممکن است تخلفاتی رخ دهد که در کل جهان هم اتفاق می افتد ولی اختلاف حدود ۱۲ میلیون رای را مطلقا نمیتوان تقلب نامید. این یک جریانی بودند که از ابتدا  آموزش دیدند و در پازل دشمن به خوبی نقش خود را ایفا میکردند مانند میرحسین موسوی که در انتخابات شرکت کرد و همانها هم بودند که او را روی مین فرستادند.

ماسوری اظهار داشت: آتش جریان فتنه ۸۸ را حضرت آقا روی کف دستشان با یاری مردم خاموش کردند، ۹ دی در دل ۲۲ بهمن بود، در دل روز قدس بود اصلا بهتر است بگویم ۹ دی ۲۲ بهمن تازه‌ای بود، حضرت آقا دستوری ندادند اما مردم نگاه کردند به حضرت آقا که با همه‌ی وجود در کف میدانند، مثل امیرالمومنین در جنگ صفین، مردم آمدند. آمارهایی که کارشناسان راجع به ۹ دی ارائه میدهند نشان میدهد که ما تا آن روز اینچنین راهپیمایی هایی نداشتیم.

ماسوری در رابطه با نوع مقابله با فتنه گران در خرم آباد گفت: در قضیه‌ی فتنه ۸۸ شهر خرم آباد خیلی خوب کار کرد، من خودم شاهد بودم که کوچه ها را مانند اول انقلاب پر کرده بودند که باعث شد فتنه گران شب جرات نکنند خیابانها بیایند و روز هم که شناسایی میشدند، اینها دلاری بودند، با دلار آمدند و بی دلار رفتند. خرم آباد در کنترل فتنه‌ی ۸۸ موفق بود. نمیشود گفت ۹ دی کسی خاطره‌ای دارد، ۹ دی عشق بود خاطره نبود.

جرم هایی که سران فتنه انجام دادند در هر کجای دنیا اگر بود، هر کدامشان را شش بار اعدام میکردند. رفعت اسلامی نظام است که آنها را در حصر گذاشته، اینها آتش زیر خاکسترند، باید از آنها مواظبت کنیم.

ماسوری در پایان گفت: در خصوص جمهوری اسلامی آنچه که قدر مسلم است مانند اقیانوسی پر تلاطم است که هر کسی در این اقیانوس روی امواج بلندترش پشت رهبری نایستد (دیدید که صبح ها در ساحل آت و آشغالهای زیادی وجود دارد) اینها همان کسانی بودند که روی امواج عشق و امواج ولایت دوام نیاوردند. قطع به یقین تا زمانی که حضرت آقا امام زمان(عج) ظهور کنند این نظام با دوام و با قوام است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند