سریال ظلم های روحانی به لرستان پایان ندارد/ ۳۳ میلیارد تومان سهم استان سیل خیز از اعتبار ۲۰۰۰ هزار میلیاردی

0

به گزارش امید لرستان، حسین گودرزی در گفت و گو یی با انتقاد از وضعیت اعتبارات آبخیزداری اختصاص یافته به استان لرستان اظهار داشت: لرستان یک استان کوهستانی است، ۷۰ درصد آن کوهستانی است و موضوع آبخیزداری برای مهار آب‌های سیلابی، حفظ کشاورزی و منابع طبیعی استان اهمیت درجه اول دارد.

وی با بیان اینکه برابر آماری که مسئولان استان داده‌اند از مجموع دو هزار میلیارد تومان، تنها ۳۳ میلیارد تومان به لرستان اختصاص داده شده است افزود: این میزان قابل توجه نیست و اگر بخواهند این اعتبار را توزیع کنند کمتر از ۱۰۰ متر هم نمی‌شود در شهرهای استان کار آبخیزداری انجام داد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در این راستا مجمع نمایندگان استان نامه‌ای را به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی نوشته‌ایم و تقاضا کرده‌ایم که این امر سریعاً اصلاح شود ادامه داد: هم به سازمان مدیریت و هم به وزارت جهاد کشاورزی که سازمان منابع طبیعی زیر مجموعه آن است، نامه نوشته‌ایم.

گودرزی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که اعضای مجمع نمایندگان دیداری با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی داشته باشند تا حضوری صحبت کنیم و جفایی که صورت گرفته را اصلاح و همچنین اعلام کنیم که دیگر این گونه تصمیم گیری ها صورت نگیرد بیان داشت: نمایندگان فعلاً مشغول بحث بررسی صلاحیت وزرا هستند و هنوز این دیدار صورت نگرفته است.

منبع:مهر

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند