راه برون رفت از مشکلات به کارگیری ظرفیت‌های داخل و بیرون استان/ جلسه حجت‌الاسلام شاهرخی با نمایندگان مردم لرستان در مجلس خبرگان

0

به گزارش امید لرستان، جلسه مشترک حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد با نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان در این دیدار گفت: جهت رساندن استان لرستان به جایگاه واقعی خود با همکاری فرهیختگان ،صاحبان اندیشه و مدیران دستگاههای دولتی و بخش های خصوصی  پیگیری های مستمری در استان و دیدارهایی با مسئولان کشوری انجام داده ام.

وی راه برون رفت از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را بیان خدمات نظام اسلامی دانست و افزود: با توجه به مزیت‌های فراوان استان لرستان راه برون رفت از مشکلات استان با به کارگیری خرد جمعی، همدلی، تجمیع امکانات مادی و معنوی و نیروهای انسانی داخل و بیرون استان و همچنین پیگیری‌های مکتوب نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری و دیدار با مقامات مسئول در سطح کشور امری امکان پذیر و راهگشا است.

آیت الله مبلغی: حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده امری مهم است.

در ادامه این دیدار آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی استان عنوان کرد: با توجه به انتخابات آینده حضور حداکثری مردم امری مهم است که با خدمات بی‌منت باید زمینه این حضور را فراهم کرد.

وی بیان کرد: پیگیری‌های مکتوب نماینده ولی فقیه در لرستان در راستای حل مشکلات استان لرستان منشور کاملی است که می‌تواند راه و نقشه‌ای برای پیشرفت و توسعه استان باشد.

آیت الله نیازی: همه موظف هستیم حوزه علمیه را تقویت کنیم.

آیت‌الله نیازی دیگر نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه این دیدار با اشاره به لزوم تقویت حوزه و مدارس علمیه استان لرستان گفت: همه ما موظف هستیم، حوزه علمیه استان لرستان را تقویت کنیم زیرا با گسترش معارف اسلامی ارتقاء فرهنگی در استان ایجاد می‌شود.

در پایان این دیدار مقرر شد نمایندگان مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری تمام  تلاش خود را جهت ارتقاء فرهنگی، پیشرفت و توسعه استان با ارسال نامه‌های مکتوب و ملاقات های حضوری با مسئولان کشوری به کار بگیرند و همچنین موافقت شد که چنین جلساتی در فواصل معینی برگزار شود.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند