رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه معرفی شد

0

✅ حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز در مراسم معارفه رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: جوانان همیشه پشتوانه اسلام بودند و در تدوام آن در طول این سال ها در رویدادهایی که جنبه تحولی داشته، نقش مهمی داشتند، جوانان دنبال ارزشها، فضیلت ها و اهداف متعالی هستند و بر سر آرمانها مستحکم و استوار می ایستند.

🔻وی افزود: حضور جوانان در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خصوصا در گام دوم انقلاب یک امر لازم و ضروری است.

🔻نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: بعد از چهار دهه زمینه هایی فراهم شده و جوانان در همه فنون و رشته ها به توانایی و دانایی کامل رسیدند و این باید به صورت مستمر ادامه یابد.

🔻شاهرخی عنوان کرد: مجمع مشورتی جوانان که امروز آغاز به کار می کند به گونه ای از جهت راهبرد، اهداف و شرح وظایف تعریف وپایه گذاری شده که بتواند ماموریت هایی که در گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری برای جوانان ترسیم شده را محقق کند و در این راستا مأموریت‌هایش بوسیلهاساسنامه معین شده است.

🔻وی بیان کرد: امیدواریم با حرکت براساس اساسنامه مجمع مشورتی جوانان بتوانیم ماموریت و رسالت سنگین را اجرایی و عملی کنیم .

🔻نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: باید به گونه ای عمل شود که جمهوری اسلامی در مسیر فضیلتها قرار گیرد اما دشمنان تلاش دارند تا انقلاب را از مسیر خودش منحرف کنند و دشمنان بین نظام و مردم فاصله ایجاد کنند که برای این از نفوذ، فضای مجازی و سایر روشها استفاده می کنند.

🔻وی بیان کرد هدف از تشکیل مجمع مشورتی جوانان، رشد استعدادهای جوانان در بخش های مختلف است.

🔻شاهرخی گفت: مردم برای تشکیل جمهوری اسلامی با شور و شعف آمدند و رای دادند و در انتخابات باز هم مردم به میدان خواهند آمد و باید تلاش شود کاستی ها جبران شود.

🔻نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: باید تلاش کرد یک دولت انقلابی و جهادی روی کار آید تا بتواند وزرای توانمند و مدیران توانمند را تشکیل دهد و مبارزه با فساد سرلوحه کارش باشدوشایسته سالاری رادرهمه ارکان حاکم کند

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند