دستگیری ۵۵ سارق در خرم‌آباد با ۱۱۸ فقره سرقت

0

به گزارش امید لرستان، سرهنگ عباس دولتشاهی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت، موضوع به صورت ویژه به منظور شناسایی سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از یک هفته تلاش شبانه روزی و اقدامات پلیسی ماموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی ۵۵ نفر سارق شده که پس از هماهنگی با مقام قضایی همگی دستگیر و به مقرهای انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: پس از انجام تحقیقات سارقان به 118 فقره انواع سرقت اعتراف، از سارقان مقادیری اموال مسروقه کشف، تعدای از مالباختگان شناسایی و افراد دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: در همه امور پیشگیری از وقوع جرم مطمئن تر، سهل تر و ارزان تر است پس می‌طلبد شهروندان ضمن رعایت کلیه اصول خود مراقبتی در بحث پیشگیری از وقوع سرقت ها با نصب تجهیزات ایمنی اعم از دوربین‌های مداربسته، دزدگیر و سایر تجهیزات ایمنی از وقوع سرقت پیشگیری کنند.

دولتشاهی هوشیاری مردم در برابر مجرمان را مهم دانست و از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه موراد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

منبع:فارس

‏انتهای پیام/

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند