رسانه‌ای برای مردم لرستان

دستگیری ۳ گروگان گیر در خرم‌آباد و نجات جوان ۲۲ ساله

0

به گزارش امید لرستان، سردار یحیی الهی امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها از رهایی جوان ۲۲ ساله کوهدشتی که در پایتخت ربوده شده بود و در یکی از محله‌های خرم آباد نگهداری می‌شد، خبر داد.

وی اظهار داشت: یکم آذر ماه سال جاری، مأموران پلیس استان از ربوده شدن جوان ۲۲ ساله کوهدشتی توسط اعضای یک باند سه نفره در پایتخت و انتقال وی به خرم آباد مطلع شدند.

فرمانده انتظامی لرستان افزود: بلافاصله مأموران با تشکیل تیم ویژه و با بررسی‌های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی محل اختفای گروگان را در یکی از محله‌های اطراف خرم آباد شناسایی و با عملیاتی غافلگیرانه جوان ۲۲ ساله را آزاد کردند.

سردار الهی، با اشاره به دستگیری سه نفر اعضای باند گروگان گیر که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله، شرارت، تیراندازی، جرایم سایبری و… هستند، عنوان کرد: طبق اظهارات گروگان، روز یکم آذرماه سال جاری چند فرد ناشناس به علت اختلافات مالی او را از تهران ربوده و به محله‌ای در خرم آباد منتقل و حبس کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در مخفیگاه گروگان گیران دو قبضه سلاح کمری، مقادیری خشاب و فشنگ مربوطه، تعدادی گوشی و تبلت و یک دستگاه سواری آزرا کشف شده است، ضمن هشدار به متخلفان که اعمال مجرمانه آنها از دید پلیس مخفی نخواهد ماند، به شهروندان توصیه کرد همچون گذشته خدمت گذاران خود را در برخورد با هنجارشکنان یاری کنند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند