خیرین به یاری ازدواج جوانان بشتابند/ باید تلاش کنیم تمام زمینه‌های اشتغال را برای جوانان فراهم کنیم

0

محمود ثمینی در گفت و گو با امید لرستان اظهار کرد: نامگذاری مناسبت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) به نام روز ازدواج باعث می‌شود دغدغه‌ها به سمت جوانان عزیز معطوف شود.

وی افزود: امر ازدواج یک سنت الهی است و پیامبر عظیم الشأن اسلام که الگوی جامعه مسلمانان هست و ائمه اطهار همگی تاکید بر موضوع ازدواج کرده‌اند و حتی خداوند متعال در قرآن هم بارها تاکید بر این کرده‌اند که ما شماها را زوج آفریدیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار تصریح کرد: ما به عنوان نماینده دولت و مجموعه دولت باید تلاش بکنیم تمام زمینه‌های اشتغال را برای تمام مردم خصوصاً برای جوانان عزیز فراهم کنیم.

ثمینی بیان کرد: با این شرایط سخت اقتصادی و مالی همه خانواده‌های محترم شاید این امکان را نداشته باشند که واقعاً مقدمات ازدواج را برای فرزندانشان فراهم بکنند.

وی با اشاره به نقش مهم خیرین در کاهش مشکلات مردم، افزود: خیرین بزرگواری که در تمام زمینه‌ها همت و لطف کردند و با مردم عزیز و خوب ما را در زمینه های سیل، زلزله، مدرسه سازی و چه در امورات دیگر همراه بودند، انتظار می‌رود؛ در بحث ازدواج مشارکت جدی تری داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان تصریح کرد:  گام‌هایی مطلوبی نیز برداشته شده اما با توجه به اهمیت موضوع اگر خیرین بزرگوار هرگونه در این خصوص یار و یاور ازدواج جوانان باشند و کمک‌های مومنانه و خیرخواهانه‌شان هم در این زمینه انشالله انجام دهند تا این امر خیر و مهم برای جوانان عزیزمان اتفاق بیافتد و از اجر معنوی ان نزد خوداوند بهره‌مند شوند

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند