حماسه ۹ دی پایان فتنه آمریکایی _ صهیونیستی

0

به گزارش امید لرستان، نظر نمایندگان استان لرستان پیرامون فتنه و یوم الله 9 دی:

مرتضی محمودوند

یوم الله 9 دی یاد آور حضور حماسی و عاشورایی ملت همیشه در صحنه ایران برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور و به مثابه نقطه عطفی در تاریخ سترگ این سرزمین است.

مهرداد ویسکرمی

بصیرت و تدبیر رهبری و مردم مومن ایران بود که تمام قد در برابر فتنه گران ایستادند. از دستاوردهای حماسه 9 دی، رسوا شدن برخی از فتنه گران بود که پشت نام امام و انقلاب، هوای نفس خود را پیش می بردند .

عباس گودرزی: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در9 دی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، توطئه فتنه‌گران و ایادی خارجی را خنثی و وحدت و همدلی خود را در دفاع از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت کردند.

محمد خدابخشی

مردم ایران صرف نظر از سلایق سیاسی متحد و یکپارچه به دخالت های خارجی نه گفتند؛ این حضور لبیک به فرمان مقام معظم رهبری بود؛ حضور مردم در حماسه 9 دی، نه بزرگی به دخالت های خارجی بود.

سید حمیدرضا کاظمی

مردم ولایتمدار ایران اسلامی در9 دی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، توطئه فتنه‌گران و ایادی خارجی را خنثی و وحدت و همدلی خود را در دفاع از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت کردند.

محمدرضا مبلغی

در شکل گیری فتنه 88 رژیم صهیونیستی نقش پر رنگی داشت و توطئه ای عمیق بود؛ سران فتنه به دنبال گمراهی مردم بودند، فتنه 88 جلوه ای از توطئه دشمن بود که با درایت رهبر معظم انقلاب خنثی شد.

یحیی ابراهیمی

عوامل مختلفی دخیل بودند که مملکت آسیب ببیند و اگر بصیرت مقام معظم رهبری نبود مملکت در لبه پرتگاه بود.موافق اینگونه برخوردها و لشکرکشی ها نبودم زیرا تمام کسانی که با نظام و شهدا عناد داشتند وارد میدان شده بودند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند