جمع‌آوری دستفروشان و تعطیلی بازار بروجرد از امروز

0

به گزارش امید لرستان، عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: جلسه فوق‌العاده شورای تامین برگزار شده و علاوه بر تاکید به اجرای مقوبات پیشین، مصوبات دیگری وضع شده است.

وی عنوان کرد: بر اساس مصوبه شورای تامین حداکثر تا پایان ساعت ۱۸ عصر امروز همه صنوف به استثنای صنوفی که مایحتاج مردم را عرضه می‌کنند، باید تعطیل شوند.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: در صورتیکه پس از مهلت زمانی اعلام شده هر صنف یا واحد تجاری و خدماتی فعالیت خود را تعطیل نکند، تا پایلن فروردین ماه ۹۹ پلمب می‌شود.

رحیمی با اشاره به کنترل جدی موادی ورودی و خروجی بروجرد و جلوگیری از ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی بیان کرد: همچنین با افرادی که با اجاره منازل به افراد غیر بومی پذیرای مهمانان باشند، به شدت برخورد می‌شود.

وی تاکید کرد: از امروز کار جمع‌آوری دستفروشان و ماشین‌های سیار فروش انجام شده و این افراد تحت هیچ شرایطی اجازه فعالیت ندارند.

فرماندار بروجرد افزود: البته پس از عادی شدن اوضاع شهرداری مناطقی را برای فعالیت دستفروشان اختصاص می‌دهد، تا این افراد به فعالیت خود ادامه دهند.

رحیمی از شهروندان بروجردی خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در موارد یاد شده مراتب را از طریق نیروی انتظامی، فرمانداری، اداره صمت و دیگر مراجع ذیربط اطلاع دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: روزانه کار گندزدایی خیابان‌ها توسط شهرداری و گروه ۲۴ بعثت سپاه پاسداران انجام می‌شود.

فرماندار بروجرد تاکید کرد: شهروندان با ماندن در خانه‌ها ما را در قطع زنجبره انتقال بیماری یاری رسانده و نقش خود را در عبور از شرایط حساس کنونی ایفا کنند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند