جلسه فوق‌العاده شورا برای ثبت سوال و استیضاح شهردار خرم آباد

0

به گزارش امید لرستان، طرح سوال از شهردار خرم آباد نیمه دوم خرداد ماه به علت عملکرد ضعیف شهرداری در حالی که صورت گرفت که بودجه برآورد شده برای سال ۹۸ حدود نود درصد محقق شده بود.

به دنبال عملکرد ضعیف شهرداری خرم آباد اعضای شورای شهر ۱۲ سوال از شهردار را به صورت شفاهی مطرح کردند که در رسانه‌ها نیز منعکس شد و فرصت یک ماهه را برای پاسخ در نظر گرفتند.

طی این مدت محمد شریفی از پاسخ به سوالات امتناع کرد، اما در ۲۲ تیرماه جاری اعضای شورا ۱۲ سوال را به صورت کتبی به رییس شورا برای ثبت ارجاع دادند، ولی رییس شورا برخلاف قانون تا امروز اقدام به ثبت سوالات برای ‌پرسیدن یا همان استیضاح شهردار نکرده است.

از آنجایی که جلسات شورا یکشنبه‌ها انجام می‌شود، اما اخبار رسیده به امید لرستان حکایت از آن دارد که با توجه به فشار افکار عمومی، اعضای شورا امروز دوشنبه تصمیم به برگزاری جلسه فوق‌العاده جهت ثبت سوال که بعد از آن استیضاح شهردار است کلید خواهد خورد.

امید می‌رود رییس شورای شهر با توجه به اطلاعات رسیده به خودشان و اعضای شورا با یک اقدام انقلابی و به دور از ملاحظات قومی قبیله‌ای و رابطه‌ای جهت بهبود اوضاع اسفناک شهر اقدام به ثبت سوالات کرده تا این حاشیه امنی که مدیران نا کارامد، برای خود درست کرده اند از بین برود و بعد از این بدانند که با عملکرد خود می‌توانند مسئول بمانند نه رابطه و دادن رانت و امتیاز به افراد ذی‌نفوذ

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند