تکمیل پارک شاپوری تا پایان سال جاری/ پاسخ به برخی حاشیه‌های فروش زمین‌های قاضی

0

به گزارش امید لرستان، علیرضا صادقی امروز در گفت‌وگویی  با اشاره به برخی گلایه‌ها و انتقادها در خصوص نواقص پارک شاپوری عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده قرار است از محل اعتبارات شهرداری و اعتبارات دولتی نواقص پروژه پارک شاپوری رفع و کل پروژه تا پایان سال تکمیل شود.

وی افزود: تکمیل آبشار نیمه کاره، سرویس بهداشتی همچنین اصلاح ورودی از میدان باستان که به لحاظ ترافیکی ایراد دارد از جمله اقداماتی است که تا پایان سال انجام خواهد شد.

معاون عمرانی شهرداری خرم‌آباد گفت: تکمیل ورودی و احداث پارکینگ، نصب تابلو معرفی پل‌ها ، مبلمان شامل وسایل بازی و صندلی از دیگر کارهایی است که تا پایان سال جاری انجام می‌شود.

صادقی با اشاره به اینکه واگذاری رستوران پارک شاپوری به بخش خصوصی نیز در دستور کار ما قرار دارد، گفت: در واقع نواقص  پارک شاپوری که مدنظر مردم است تا پایان سال رفع می‌شود.

وی در خصوص کنار گذر پارک که خاکی است نیز توضیح داد: یکی دیگر از برنامه‌های ما اتصال کنار گذر به خیابان سی متری ارم است، با این کار مردم دیگر مجبور نیستند از کوچه و پس کوچه‌های  اسبستان تردد کنند.

معاون عمرانی شهرداری خرم‌آباد در خصوص تامین اعتبارات لازم برای تکمیل پارک شاپوری گفت: از محل اعتبارات دولتی دو میلیارد تومان برای تکمیل پارک یش بینی شده، همچنین یک میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرداری نیز پیش بینی شده است.

صادقی افزود: برای تکمیل کنار گذر و تملک املاک در مسیر نیز شهرداری شش و نیم تا هشت میلیارد تومان پیش بینی کرده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص برخی حاشیه‌های فروش زمین‌های قاضی نیز توضیح داد: طبق قانون سهم شهرداری از محل تفکیک زمین‌های قاضی ۲۶ قطعه است که یا باید به مزایده گذاشته شده  و  صرف پروژه‌های عمرانی شود یا بابت خانه‌هایی که در مسیر تعریض قرار می‌گیرند معوض بدهد.

معاون عمرانی شهرداری خرم‌آباد گفت:  شهرداری مصوب شورا‌ را برای مزایده ۲۶ قطعه گرفته و قرار است هزینه این قطعات صرف احداث کنار گذر پارک شاپوری، پارک پاگر و آبهای سطحی گلدشت شود.

صادقی بیان کرد: اینکه می‌گویند شهرداری شهر را حراج کرده تنها شانتاژ خبری است و صحت ندارد، متاسفانه برخی تنها به دنبال بدبین کردن مردم هستند.

منبع/فارس

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند