توقف انقلاب، هدف دشمن از ترور نخبگان

0

به گزارش امید لرستان، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی اظهار کرد: در دوره حساسی از انقلاب اسلامی قرار داریم که می‌طلبد ضرورت دفاع از نظام را به بهترین نحو و منطقی در بین مردم نهادینه کرد.

وی افزود: هادیان سیاسی با درک درست از مسائل و موضوعات سیاسی روز و تحلیل درست می‌توانند از وارد شدن آسیب به انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن جلوگیری کنند.

حسینی عنوان کرد: توجه هادیان سیاسی به مقطع زمانی و نیاز اساسی جامعه یک اصل در جهت تبیین و تشریح مسائل سیاسی روز است که آن‌ها باید در کنار توانمندی خود به این اصل توجه کرده و به وظیفه خود در قبال مسائل جامعه عمل کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان با اشاره به جایگاه رفیع ملت ایران در جهان و عصبانت استکبار از این ملت، عنوان کرد: امروز ملت ایران از لحاظ سیاسی و علمی در جایگاه بسیار ارزشمندی قرار دارد و این مسئله باعث عصبانیت استکبار جهانی شده و ترور نخبگان و دانشمندانی مانند شهید فخری‌زاده گواه همین مطلب است.

وی افزود: در عصر حاضر با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و با تلاش علمی صورت گرفته توسط دانشمندان ایرانی مانند شهید ترور حاج محسن فخری‌زاده و خون پاک شهدای محور مقاومت خاصه حاج قاسم سلیمانی ایران نه‌تنها به ‌عنوان قدرت برتر خاورمیانه بلکه یکی ‌از قدرت‌های برتر جهان محسوب می‌شود و این موضوع برای استکبار جهانی قابل درک و هضم نیست.

حسینی هدف دشمن از ترور دانشمندان هسته‌ای و نخبگان نظامی را توقف انقلاب دانست و بیان کرد: ترور مرد عمل جمهوری اسلامی در بغداد مانند حاج قاسم سلیمانی و مرد علم در ایران مثل شهید محسن فخری‌زاده در جهت توقف آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: دشمن اگر در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی شخصیت‌هایی مانند شهید مطهری، مفتح، بهشتی، رجایی، باهنر و… را حذف فیزیکی کرد هدفش فقط این بود که حرکت انقلاب را متوقف کند و امروز نیز همان سیاست را دوباره تکرار می‌کند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند