توزیع ۸۰ تن روغن خوراکی در لرستان

0

به گزارش امید لرستان، بختیار رازانی در جمع خبرنگاران گفت: در ۴۸ ساعت گذشته ۸۰ تن روغن خوراکی در سطح استان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: از این میزان ۳۰ تن سهم شهرستان خرم‌آباد بوده است که در ۵۰ نقطه  شهر توزیع شده است، همچنین در این بازه زمانی ۲۰ تن در شهرستان دورود ۱۰ تن، کوهدشت ۱۰ تن و ۱۰ تن نیز در معمولان توزیع گردیده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان داشت: در زمان توزیع هرگونه کالای اساسی از جمله روغن خوراکی یک نماینده از بازرسین این سازمان، اتاق اصناف، سپاه و بسیج مردمی حضور داشته و بر نحوه توزیع نظارت دارند.

رازانی ادامه داد: این که گفته می‌شود در زمان جنگ اقتصادی میزان خرید کالاهای اساسی باید به میزان نیاز باشد شعار نیست بلکه حقیقتی است که باید توسط خود مردم و رسانه‌ها فرهنگ‌سازی گردد.

وی با بیان اینکه متاسفانه التهابات اخیر و جو روانی باعث شده به محض تخلیه هر نوع کالای اساسی اقدام به خرید بیش از نیاز و احتکار خانگی می‌شود، افزود: همچنان‌که در گذشته نه چندان دور در خصوص شیر یارانه‌ای هم شاهد همچنین مواردی بودیم، جالب اینکه  امروز با همان میزان تولید هیچ گونه مشکلی در شیر یارانه‌ای وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به محدودیتی که در تعداد نفرات بازرس که در سازمان صمت استان و اتاق اصناف وجود دارد از همه هم ‌استانی‌های عزیز تقاضا داریم هرگونه تخلف به ویژه در زمینه اخفا و احتکار کالاهای اساسی را با شماره تلفن ۱۲۴ در میان بگذارند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند