توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و دارای بیمار کرونا

0

به گزارش امید لرستان، بهزاد ساطعی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در بروجرد، ستاد هماهنگی مردمی در این شهرستان به منظور کنترل این بیماری راه‌اندازی شد.

وی، خاطرنشان کرد: ۱۵۰ نفر در قالب ۲۵ گروه جهادی در این ستاد فعالیت دارند و تاکنون اقدامات گسترده‌ای را در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا انجام داده‌اند.

مسئول قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در بروجرد با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین مردم مناطق این شهرستان، افزود: همچنین طی روزهای گذشته با ارائه بسته‌های معیشتی از خانواده‌های نیازمند و دارای بیمار کرونایی حمایت شده است.

ساطعی، بیان داشت: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی، خرید مایحتاج جانبازان و معلولان، گندزدایی و ضدعفونی مناطق مختلف شهری از دیگر اقدامات گروه‌های جهادی بروجرد است، ضمن اینکه تا روند کامل کنترل بیماری این اقدامات همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به کمک خیرین در راستای تأمین منابع مالی برای خرید مواد ضدعفونی کننده و بسته‌های بهداشتی و معیشتی، گفت: تلاش می‌شود این کمک‌ها با اولویت مناطق آسیب‌پذیر و پرتراکم بروجرد هزینه و توزیع شود.

مسئول قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در بروجرد، گفت: ۸۰ درصد بروجرد با بیش از ۵۰ هزار بطری مواد ضدعفونی کننده توسط گروه‌های جهادی گندزدایی شده و این روند همچنان ادامه دارد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند