تعطیلی واحدهای تجاری غیر ضروری تا ۱۵ فروردین/ ۵۰ واحد متخلف در خرم‌آباد پلمب شدند

0

جعفر طولابی امروز در گفت‌وگو با امید لرستان، اظهار داشت: برای مهار ویروس کرونا بایستی تمام مردم از حضور در اجتماعات و خیابان‌های شهر جلوگیری کنند.

وی بابیان اینکه بر اساس مصوبه‌ ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا بایستی تمامی اصناف غیرضروری تعطیل باشند، افزود: در همین راستا طی دو روز گذشته بیش از ۵۰ واحد صنفی با هماهنگی مراجع قضایی و نیروی انتظامی استان پلمب شدند.

فرماندار خرم‌آباد بیان کرد: باوجوداینکه شیوع کرونا و سرعت انتشار آن زیاد بوده اما برخی از مردم در سطح شهر تردد می‌کنند و این در حالی است که برای بیرون نیامدن از خانه خیلی به مردم  تأکید شده است.

طولابی با اشاره به اینکه برای مهار کرونا بایستی ارتباطات مردمی به حداقل برسد، تصریح کرد: به‌جز مراکز ضروری ازجمله توزیع دارو،‌ مواد غذایی، نانوایی‌ها و میدان‌ها تره‌بارکه در این ایام باز هستند   سایر مراکز تجاری که موجب تراکم جمعیتی می‌شوند تا ۱۵ فروردین تعطیل بوده در همین راستا 50 واحد صنفی  پلمپ شده‌اند.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود عنوان کرد: طی روزهای آینده گشت‌های بیشتری در سطح شهر مستقر خواهند شد که چنانچه  برخلاف این مصوبه عمل شود واحدها پلمپ و به مرجع غذایی معرفی می‌شوند.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند