تجهیز ناوگان حمل ونقل عمومی خرم‌آباد به سامانه پرداخت الکترونیک

0

به گزارش امید لرستان، مسعود ارمغان از تجهیز تاکسی‌های درون شهری خرم‌آباد به سامانه پرداخت الکترونیک خبر داد و اظهار داشت: ناوگان حمل ونقل عمومی شهر خرم‌آباد به «کیو آر» کد و پرداخت کرایه به صورت الکترونیکی تجهیز می‌شود.

وی افزود: مرحله نخست هوشمند سازی حمل ونقل عمومی نصب و راه‌اندازی خدمات پرداخت الکترونیک با نصب اپلیکیشن «کیو آر» کد در تاکسی‌ها آغاز شده تا شهروندان بتوانند به صورت آنلاین کرایه خود را پرداخت کنند.

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد با اشاره به لزوم ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان عنوان کرد: یکی از نیازهای جامعه توسعه یافته ارائه خدمات الکترونیکی به مردم در همه حوزه‌ها است.

وی بیان کرد: متقاضیانی که قصد دارند از تسهیلات بانکی کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا استفاده کنند با توجه به فرصت بسیار محدود با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا کافی‍نت‌ها نسبت به ثبت اطلاعات درخواستی خود اقدام کنند.

ارمغان تصریح کرد: مبلغ تسهیلات بانکی برای رانندگان تاکسی، اتوبوس و آژانس‌های تاکسی تلفنی شش میلیون تومان با بازپرداخت ۲۴ماهه با نرخ سود ۱۲درصد و ارائه ضمانت سفته به مبلغ ۱.۵برابر اصل و سود تسهیلات است.

وی خاطرنشان کرد: باز پرداخت آن پس از یک دوره سه ماهه تنفس شروع و از مهرماه امسال از طرف بانک‌های عامل دریافت می‌شود.

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در ناوگان حمل ونقل عمومی الزامی است و تاکنون هشت هزار ماسک بین تاکسی دارن برون شهری توزیع شده است.

بازار

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند