تجلیل۲۷ رده موفق سپاه لرستان در دهمین جشنواره مالک اشتر

0

به گزارش امید لرستان، سردار مرتضی کشکولی، افزود: امروز از ۲۷ رده موفق سپاه استان از رده های پایگاه ها و حوزه های مقاومت تا رده فرماندهان و مدیران در دهمین جشنواره مالک اشتر سپاه استان تجلیل شد.

وی ادامه داد: جشنواره مالک اشتر سپاه استان هر ساله ارزیابی عملکرد مدیران،فرماندهان تا رده های پایین تر پایگاه‌های مقاومت و حوزه های مقاومت از طریق اشراف فرماندهی صورت می گیرد و از رده های موفق تجلیل خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)استان لرستان بیان کرد: دهمین جشنواره مالک اشتر سپاه استان لرستان امسال در ارزیابی معاونتی، ارزیابی قشر ،معاونت ها در سطح نواحی صورت گرفته، ۲۳۹ شاخص در قالب ۲۶ کارگروه تعریف شده که ۷۹ رده موفق انتخاب و تجلیل شدند.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد، خاطر نشان کرد: رقابت در کار خیر یکی از ویژگی‌های مومنین است و مومنین باید در کار خیر از هم سبقت بگیرند، اما ما با کاره منفی مخالفیم و در آموزه های دینی هم تاکید شده که رقابت سالم در همه زمینه‌ها صورت بگیرد تا به پیشبرد اهداف خود برسیم.

سردار کشکولی اظهار کرد: سپاه پاسداران مانند انقلاب اسلامی یک پدیده نوظهور و بدیع است که بعد از ۴۱ سال هنوز کسانی هستند که عمر انقلاب اسلامی را نشناختند و این است که بعضی وقت ها کسانی با ۴۰ سال سابقه گری یا مسئولیت‌پذیری در انقلاب خلاف خط مشی فکری و سیاسی انقلاب و مقام معظم رهبری انجام می‌دهند و یا تصمیم میگیرند و این پدیده انقلاب اسلامی نوظهور است که اگر پافشاری امام و مقام معظم رهبری نبود در همان روزهای اول از مسیر خارج می‌شد و انقلابی ماندن خیلی سخت است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان ادامه داد: ما همه پاسدار این پدیده هستیم و کسی که موفق ترین واحد است مطمئناً در این قسمت پیشرفت کرده و همه ما باید از پاسداری مان به خوبی پاسداری کنیم و قدر آن را بدانیم و خودمان را برای گام دوم انقلاب اسلامی آماده کنیم.

 

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند