بکارگیری ۱۵۷ نیرو در دانشگاه علوم پزشکی لرستان

0

به گزارش امید لرستان،علی مهرزاد اظهار داشت: روند برگزاری آزمون تا بکارگیری این افراد حدود ۲ ماه به طول می انجامد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، پذیرفته شدگان، نیمه دوم امسال در مراکز مورد نیاز جذب خواهند شد.

وی ادامه داد: مجوز جذب ۱۵۷ نیروی قراردادی در رشته های بهداشتی و درمانی بر مبنایی بوده که برخی گرایش ها همچون ماما و کارشناس بهداشتی که سال های گذشته ردیف استخدامی کمتری داشته اند در این آزمون لحاظ شود.

وی با بیان اینکه این تعداد معادل هفت درصد کل ظرفیت آزمون وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد گفت: علوم پزشکی لرستان ازسال گذشته تاکنون اقدامات موثری در راستای جذب نیرو داشته و تقسیم این نیروها عادلانه، بر اساس جمعیت و نیاز شهرستانها است.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: آزمون استخدامی ۹۸ نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان ۱۳ تیرماه امسال برگزار شده که مراحل بکارگیری پذیرفته شدگان در دست اقدام است.

صفدری افزود: این آزمون در سه رشته پرستاری، رادیولوژی و فوریت های پزشکی در مجمتع دانشگاهی پردیس کمالوند و با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار شد.

وی افزود: ۸۱۵ نفر در این آزمون رقابت داشتند که در نهایت ۷۴ پرستار، ۱۱ رادیولوژیست و ۱۳ نفر در فوریت های پزشکی استان به صورت شرکتی بکارگیری می شوند.

وی با اشاره به اخذ مجوز بکارگیری ۲۰۳ بهورز از طریق آزمون امسال تصریح کرد: ثبت نام اولیه این افراد نیز تیر ماه صورت گرفت وثبت نام الکترونیکی پس از تایید مدارک اولیه از ۲۲ تا ۲۵ مرداد انجام می شود و بومی بودن و داشتن مدرک کاردانی و یا کارشناسی (نه بالاتر) از مهم ترین شرایط قبولی در نام نویسی آزمون است.

صفدری تصریح کرد: رشته های مورد نیاز این آزمون برای خانم ها مامایی، بهداشت عمومی و پرستاری و برای آقایان بهداشت عمومی، بهداشت محیط و پرستاری می باشد.

وی افزود: همچنین ۶۵ پرستار با قرارداد ۸۹ روزه برای کمک به کادر درمان استان در راستای مقابله با کرونا نیز جذب شده است.

ایرنا

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند