بزرگترین انبار کالاهای اساسی لرستان از دست رفت

0

به گزارش امید لرستان، مهرداد ویسکرمی در گفت و گویی با اشاره به اینکه سال ۹۷، یعنی حدود سه سال پیش انبار غله خرم آباد به عنوان مهم‌ترین و بزرگترین انبار غله استراتژیک کالاهای اساسی لرستان از طرف سازمان خصوصی سازی کشور به مزایده گذاشته شده است اظهار داشت: با قیمتی که لابد خودشان قیمت کارشناسی حساب می‌کنند، انبار به فروش رفته است.

وی عنوان کرد: سپس تعهد گرفته شده که غله استان آنجا مستأجر باشد، تا اینکه سال گذشته تمدید نمی‌کنند و در حقیقت ما بزرگترین انبار غله استراتژیک خود را از دست می‌دهیم.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی افزود: مدیر کل غله لرستان چند مکاتبه با آقای رازانی، استاندار، بازرسی استانداری و کشور انجام می‌دهند که این کار بدون مشورت با ما انجام شده و از آن جلوگیری شود.

ویسکرمی بیان داشت: ظاهراً چند انبار دیگر هم از بقیه استان بوده که این کار در رابطه با آنها متوقف شده است.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه ما متوجه شده‌ایم که تا کنون هیچ پاسخی به این درخواست مدیر کل غله داده نشده است افزود: اعتراض من نیز به این امر است که در این راستا به بازرسی کل کشور، رئیس کل دادگستری و همچنین رئیس سازمان بازرسی استان نامه زده‌ایم که چرا در این راستا اقدام مهمی انجام نشده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به هر حال باید یک فضای رسانه‌ای جدی ایجاد شود تا ورود کنند و این واگذاری بدون مشورت استان متوقف شود.

منبع:مهر

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند