بازسازی و نوسازی سه هزار واحد مسکونی مددجویان لرستان

0

به گزارش امید لرستان، جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ خانوار با جمعیت ۲۳۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: سه هزار واحد مسکونی مددجویان لرستان بازسازی و نوسازی شد که از این تعداد ۲ هزار واحد مربوط به آسیب دیدگان ناشی از سیل سال ۱۳۹۸ است و یک هزار واحد مسکونی نیز براساس تفاهم نامه با سپاه لرستان آماده تحویل به مددجویان تحت پوشش شده است. به همین منظور در دهه فجر یا در روز ۱۴ اسفندماه امسال مصادف با روز احسان و نیکوکاری جشن واگذاری سه هزار مسکونی به مددجویان کمیته امداد لرستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: به دلیل بروز سیل در فروردین ۹۸ حدود ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مددجویان کمیته امداد لرستان تخریب شد که تمام تلاش خود را برای تحویل این واحد‌ها به مددجویان انجام داده ایم و تا زمانی که همه واحد‌ها در اختیار مددجویان قرار گیرد نیز اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

محمدی فارسانی گفت: همزمان با سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور ۵۰۰ واحد متعلق به مددجویان کمیته امداد لرستان آسیب دیده از سیل تحویل آن‌ها شد و تاکنون اقدامات خوبی برای تحویل ۲ هزار واحد باقی مانده هم صورت گرفته است.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند